شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1397/07/28 شناسه خبر: 1420374
یکشنبه هفته جاری؛
تیم اقتصادی توسط دولت معرفی می‌شود
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از معرفی تیم اقتصادی توسط دولت در یکشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: بناست با این تیم اقتصادی بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر خجسته در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به رصد بازار و مشکلات اقتصادی، خطاب به مسئولان، اظهار کرد: صدای مردم را بشنوید و ببینید مردم در چه شرایط سختی زندگی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه ارزش پول ملی ما یک سوم شده است، گفت: وقتی در بازار آزاد دلار حدود 15 هزار تومان معامله می‌شود، مردم باید چه کنند؛ چه کسی باید پاسخگوی مردم، قشر آسیب‌پذیر، کارگران و معلمان باشد، افرادی که حقوق‌بگیر نیستند چه بکنند؟

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید این موضوع را تعیین تکلیف کند، تصریح کرد: دارایی ما طبق آمار و مستندات با تمام اروپا برابری می‌کند؛ آیا حق مردم این است که بازار ارز رها و بازار اینگونه افسار گسیخته باشد.

وی با اشاره به وجود 30 دستگاه نظارتی، افزود: تعزیرات چه می‌کند چرا در بازار و مغازه‌ها، قیمت‌ها را مشخص نمی‌کنند و هرکس هرطور می‌خواهد قیمت‌گذاری می‌کند.

متناسب با تورم و بالا رفتن قیمت‌ها، حقوق حقوق بگیران را تعیین تکلیف کنیم/دولت در تعیین تکلیف معیشت مردم جوابگو باشد

خجسته بیان کرد: با رئیس مجلس و دوستان در مجلس صحبت کردیم که باید تحلیل بیاوریم و متناسب با تورم و بالا رفتن قیمت‌ها، حقوق حقوق بگیران را تعیین تکلیف کنیم.

وی در ادامه از معرفی تیم اقتصادی توسط دولت در روز یکشنبه هفته جاری خبر داد و یادآور شد: بناست با این تیم اقتصادی بتوانیم از این بحران عبور کنیم، البته از این بحران عبور می‌کنیم ولی اینکه مردم ما که بهترین مردم هستند را اینگونه آزرده خاطر کنیم برای ما قابل قبول نیست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمی‌تواند ارزش پول ملی ما یک سوم شود و دولت در تعیین تکلیف معیشت مردم جوابگو نباشد.

وی ادامه داد: در مجلس باید به عنوان زبان مردم، سوز دل مردم را به مسئولان به ویژه دولت و وزرای اقتصادی منتقل کنیم که متناسب با تورم و فشارهای اقتصادی تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کنند.

خجسته با تأکید بر اینکه ما آدم‌های بی عرضه‌ای نیستیم، اظهار کرد: چگونه در جنگ مدیریت کردیم و پیروز شدیم اما هنوز تحریم نشده خودتحریمی کرده‌ایم، آیا این سزاوار است؟

وی با تأکید بر اینکه امنیت بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور است، گفت: مردم به نظام، ولایت، کشور و شهدا علاقه‌مند هستند و در مجلس پیگیر موضوعات و مشکلات مردم از کانال‌های مختلف هستیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افق روشنی برای کشور می‌بینم، تصریح کرد: مسئولان با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب باید مشکلات مردم را حل و وضعیت ارز و نابسمای اقتصادی را کنترل کرده و ثبات را در بازار ایجاد کنند؛ اگر از مردم غفلت کنیم مردم مسئولان را نمی‌بخشند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1420374
ارسال نظر
نظرات