شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:05 منتشر شده در مورخ: 1397/08/05 شناسه خبر: 1422744
مسئول موکب آستان قدس رضوی در مرز شلمچه خبر داد:
میزبانی از 10000 زائر در مرز شلمچه
مسئول موکب آستان قدس رضوی در مرز شلمچه گفت: آشپزخانه مرکزی شلمچه در ابتدای منطقه مرزی شلمچه روزانه 10 هزار پرس غذای گرم به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر سلطانی، مسئول موکب آستان قدس رضوی در گفت و گو با صبح توس گفت: آشپزخانه مرکزی شلمچه در ابتدای منطقه مرزی شلمچه روزانه 10 هزار پرس غذای گرم به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: محل موکب امام رضا(ع) در مرز شلمچه چادری بادی با مساحت 800 مترمربع است که ظرفیت پذیرایی حدود 600 نفر را دارد.
سلطانی بیان کرد: موکب آستان قدس رضوی از 26 مهر ماه سال جاری راه اندازی شده است و روزانه 60 خادم به صورت شبانه روزی در این محل به زائران اربعین حسینی(ع) خدمت رسانی می کنند.
وی ادامه داد: موکب آستان قدس رضوی در دومین سالی که در منطقه مرزی شلمچه راه اندازی شده است حجم خدمت رسانی به زائران را افزایش داده است.
سلطانی گفت: اهدای هزاران بسته نمک و نبات متبرک رضوی و توزیع کیک و شیر عسل از جمله خدماتی است که در موکب مرزی شلمچه آستان قدس رضوی انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی پس از اربعین حسینی(ع) افزایش خواهد یافت و در دو وعده ناهار و شام پذیرای زائران در مسیر برگشت از عتبات خواهیم بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1422744
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی