شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/07 شناسه خبر: 1423273
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
تهیه سند راهبردی تربت حیدریه به دانشگاه آزاد اسلامی سپرده شد
رییس شورای شهر تربت حیدریه گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، تهیه سند راهبردی شهر تربت حیدریه به دانشگاه آزاد اسلامی سپرده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تابان تربت، جلسه هم اندیشی تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی 20 ساله شهر و 5 ساله شهرداری تربت حیدریه صبح امروز در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورا، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، مشاور طرح و تعدادی از صاحبنظران برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گفت : داشتن برنامه استراتژیک و عملیاتی در همه زمینه ها، در هر سطح چه خرد و چه کلان همیشه مهم است، هرچند متاسفانه در سطح شهر و حتی استان و کشور چنین برنامه هایی یا وجود ندارند و یا اگر هست هیچ گاه عملیاتی و اجرایی نشده و نمی شوند که در این خصوص باید کنکاش و ریشه یابی شود و علت عدم اجرای برنامه ها مشخص شود.

محمد امانی بیان داشت : در تاریخ ششم اردیبهشت 95 بر اساس درخواست استانداری خراسان رضوی و تکلیف شهرداری ها و شوراهای شهر ها براساس ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی شهر مبنی بر تدوین برنامه عملیاتی و راهبردی شهر و شهرداری، مکاتباتی بین استانداری، شهرداری، شورای شهر و نیز فرمانداری انجام شده است.

وی افزود: تاکنون شورای شهر 5 مصوبه به تصویب رسانده که در آخرین مصوبه آن در مورخه 19 /12 /96 منجر به عقد قرارداد بین شهرداری با دانشگاه آزاد اسلامی شده تا این دانشگاه نسبت به تدوین برنامه راهبردی شهر و شهرداری اقدام کند.

امانی گفت : در اسفند ماه 96 قراردادی با دانشگاه آزاد اسلامی منغقد شده است و اکنون پس از گذشت چند ماه از این قرارداد در این جلسه روند تهیه این سند را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه با تشکر از اهتمام شورای شهر به این مهم گزارشی از روند تهیه سند راهبردی ارئه داد و گفت: کار تدوین سند راهبردی پیشرفت خوبی داشته و با سرعت نیز در حال اجراست و سعی بر آن است تا در موعد مقرر این سند راهبردی تکمیل و تحویل شود.

محمدعلی علیزاده در پایان از تمامی مسیولان ادارات، علاقه مندان و صاحبنظران دعوت کرد جهت تهیه هرچه بهتر این سند با این دانشگاه همکاری و در ادامه از حضور همه عزیزان در کارگروه های تخصصی استقبال خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1423273
ارسال نظر
نظرات