شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:20 منتشر شده در مورخ: 1397/08/07 شناسه خبر: 1423426
مدیر اجرایی موکب امام رضا(ع) در کربلا خبر داد؛
اطعام روزانه ۸۰۰۰نفر در شهر کربلا توسط آستان قدس
مدیر اجرایی موکب امام رضا(ع) در کربلا از اطعام روزانه ۸ هزار نفر در این موکب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید غلامی مدیر اجرایی موکب امام رضا(ع) در کربلا در گفت و گو با صبح توس اظهار داشت: خادمان امام علی بن موسی الرضا(ع) از مشهد مقدس برای خدمت رسانی به جد بزرگوار حضرت ثامن الحجج(ع) در کربلا معلی به صورت داوطلبانه و افتخاری حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه فردی خیر پشتیبانی موکب امام رضا(ع) در کربلا را با حضور خدام بارگاه رضوی متقبل شده است، افزود: از 27 مهر ماه 60 نفر از خدام رضوی برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده اربعین حسین(ع) در کربلا حضور یافتند و خدمت رسانی به زائران را آغاز کردند.

غلامی بیان کرد: گروهی از خدمتگزاران بارگاه رضوی با تخصص و حرفه‌هایی چون نصب داربست، بنایی، تاسیسات، برق و کارشناسان حوزه فرهنگی حدود یک هفته قبل از حضور گروه اجرایی در محل موکب حاضر شدند و به صورت شبانه روزی زیرساخت‌های فعالیت را فراهم کردند.

وی با اشاره به اینکه یکی از خدماتی که در موکب امام رضا(ع) انجام می‌شود اطعام زائران است، افزود: روزانه 8 هزار نفر در سه وعده صبحانه، ناهار و شام در موکب امام رضا(ع) اطعام می‌شوند، پیش بینی‌های لازم برای پذیرایی از 100 هزار نفر در مدت 8 روز انجام شده است. همچنین پذیرایی چای به جز زمان توزیع غذا در موکب امام رضا(ع) از صبح تا شب انجام می‌شود.

غلامی افزود: خدمات درمانی با حضور پزشک، پرستار مرد و زن و تحویل دارو در موکب امام رضا(ع) شهر کربلا به زائران ارائه می‌شود. مأموران انتظامات در موکب امام رضا(ع) نظم رسیدگی به خدمات بیماران را کنترل می‌کنند و از این جهت سرعت خدمات یکی از ویژگی‌های این موکب است.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1423426
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی