شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:23 منتشر شده در مورخ: 1397/08/12 شناسه خبر: 1424733
فرماندار خلیل آباد:
فضای زیست محیطی و موزه حیات وحش در خلیل آباد احداث می شود
فرماندار خلیل آباد گفت: با توجه به سفر اخیر مدیر کل محیط زیست خراسان رضوی به خلیل آباد و بر اساس قولی که به مردم شهرستان خلیل آباد داده اند، روند احداث فضای زیست محیطی و موزه این شهرستان پس از طی روند اداری آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در بازدید و دیدار با رئیس و کارکنان اداره محیط زیست خلیل اباد اظهار کرد: مردم و مسئولین همه در برابر حفظ محیط زیست وظیفه دارند و برای حراست از آن باید تلاش کنند.

وی خواستار برنامه ریزی جهت احداث فضای زیست محیطی و موزه حیات وحش و تنوع زیستی در این شهرستان شد و افزود : با توجه به ظرفیت های طبیعی و فرهنگی شهرستان خلیل آباد این مرکز می تواند باعث افزایش سواد و فرهنگ زیست محیطی آحاد مردم از جمله جوانان و دانش آموزان گردد.

در این بازدید فرماندار خواستار برنامه ریزی جهت احداث فضای زیست محیطی و موزه حیات وحش و تنوع زیستی در این شهرستان شد و گفت : با توجه به ظرفیت های طبیعی و فرهنگی شهرستان خلیل آباد این مرکز می تواند باعث افزایش سواد و فرهنگ زیست محیطی آحاد مردم از جمله جوانان و دانش آموزان گردد.

وی همچنین طی تماس تلفنی با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان جهت کمک به ایجاد این طرح با توجه به ظرفیت های شهرستان اعلام آمادگی کرد .

در این تماس تلفنی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نیز با اشاره به سفر اخیرش به این شهرستان گفت : بر اساس قولی که به مردم با فرهنگ شهرستان خلیل آباد داده بودیم روند احداث فضای زیست محیطی  و موزه این شهرستان پس از طی روند اداری آغاز خواهد شد تا طی چند سال این مرکز و موزه در شهرستان به بهره برداری برسد.

در ادامه سعید شفیعیان ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلیل آباد نیز با تقدیر از توجه فرماندار خلیل آباد به مقوله حفظ محیط زیست گفت : اداره حفاظت محیط زیست اگرچه به جهت امکانات و تجهیزات و نیرو محدود است اما وظایف و ماموریت هایی گسترده دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1424733
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی