شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1397/08/12 شناسه خبر: 1424740
امام جمعه اهل سنت نصرآباد تربت جام:
13 آبان مشتی بر دهان یاوه‌گویان داخلی و خارجی است/آمریکا گروه‌های افراطی را علیه ایران اجیر کرده بود
امام جمعه اهل سنت نصرآباد تربت جام گفت: آمریکا گروه‌های افراطی و داعش را علیه ما اجیر کرد ولی نتوانستند به اهداف کثیف خود برسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امان الله برزگر در گفت‌و‌گو با «صبح توس» پیرامون برپایی مراسم 13 آبان با توجه به تهدید و تحریم‌های آمریکا اظهار کرد: با توجه به شناختی که مردم از آمریکای جنایت خوار دارند، با حضور پر رنگ خود در 13 آبان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان داخلی و خارجی می‌زنند.

 

وی افزود: تحریم‌های دشمن علیه ایران به حال حاضر محدود نمی‌شود چرا که از ابتدای پیروزی انقلاب با تحریم و تهدید مواجه بوده‌ایم؛ در صورتی که مردم منسجم و متحد باشد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

امام جمعه اهل سنت نصر آباد خاطر نشان کرد: برخی افراد از ادعا‌ها و گفته‌های پوچ آمریکا به نفع خود بهره‌برداری می‌کنند؛ مردم ایران با بصیرت هستند و باید بیشتر از هر زمان دیگر صبور بوده و از یکدیگر حمایت کنند.

 

وی تصریح کرد: ترامپ و ایادی دشمن ما را تحریم کردند ولی مردم ما واهمه‌ از تحریم ندارند؛ اگر آمریکا می‌خواست اقدام نظامی علیه ایران انجام دهد تاکنون انجام می‌داد، آن‌ها گروه‌های افراطی و داعش را علیه ما اجیر کردند ولی نتوانستند به اهداف کثیف خود برسند.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1424740
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی