شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:28 منتشر شده در مورخ: 1397/08/12 شناسه خبر: 1424790
فرمانده سپاه سرخس:
دشمن به دنبال تبدیل قله افتخار ملت ایران به نقطه ضعف است
فرمانده سپاه سرخس گفت: امروز دشمن به دنبال این است که قله افتخار 13 آبان را برای ملت ایران تبدیل به نقطه ضعف کند اما با حمایت و پشتیبانی ملت غیور ایران این توطئه آن‌ها هم خنثی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عیسی صفری در گفتگو با نسیم سرخس، با تأکید بر اینکه فلسفه انقلاب اسلامی «استکبارستیزی» است، اظهار کرد: در حقیقت یوم‌الله ۱۳ آبان، نماد مبارزه با استکبارستیزی بوده و دشمن به دنبال آن است که این نماد را در بین ملت ایران کمرنگ کند.

 

فرمانده سپاه سرخس روز ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبارستیزی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را یکی از قله‌های افتخار ملت ایران برشمرد و تأکید کرد: اوج قله افتخار ما در انقلاب اسلامی، ۱۳ آبان است که به‌عنوان انقلاب دوم و خروج استکبار از میهن عزیزمان رقم خورد.

 

وی تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال این است که قله افتخار ۱۳ آبان را برای ملت ایران تبدیل به نقطه ضعف کند، اما با حمایت و پشتیبانی ملت غیور ایران این توطئه آن‌ها هم خنثی می‌شود.

 

صفری در پایان ضمن تأکید بر حضور پرشور و گسترده مردم ولایتمدار سرخس در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان امسال خاطرنشان کرد: ملت ایران فردا با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، نشان می‌دهند که حربه تهدید و تحریم‌های استکبار و در رأس آن آمریکا نخ‌نما شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1424790
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی