شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:56 منتشر شده در مورخ: 1397/08/14 شناسه خبر: 1425522
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان:
سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالاست
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان، با بیان اینکه مأموریت‌های سپاه فقط به دوش فرماندهی نیست ، اظهار کرد: فرماندهی به تنهایی نمی‌تواند مأموریت‌های امروز سپاه را پیش ببرد.

وی با تأکید بر اینکه اگر در سازمان تعریفی از حفاظت و فرماندهی شده برای این است که بتوان مأموریت را بهتر انجام داد، گفت: صرفاً بحث انجام یک حرکت و تکلیف سازمان نمی‌تواند مسئولیت را از دوش بردارد؛ زمانی مأموریت به نحو احسن انجام می‌شود که بتوان سه حوزه فرماندهی، حفاظت و نماینده ولی فقیه در سپاه باهم کار انجام دهند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان بیان کرد: طی دوسال گذشته در سپاه استان به منظور سلامت مأموریت و حفظ و صیانت از نیروی انسانی که مجمرع کار را باید انجام دهد، تعریف و هدف گذاری شد که در کنار هم با مشورت و همراهی این کار انجام می‌شود.

وی با تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام گنجعلی در انجام رسالت خود در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، افزود: در کنار ایشان توانستیم در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) طی یک سال گذشته با پشت سر گذاشتن سختی قسمتی از کار برای تمام آحاد پاسداران و اعضای قرارگاه اقدامات موثری داشته باشیم.

سردار مجیدی در ادامه ایجاد یگان رزم را ازمأموریت‌های بزرگ سپاه برشمرد و تصریح کرد: رسالت بزرگ دیگر این است که با پشت سر گذاشتن سختی‌ها با وجود توطئه‌های دشمنان طی 40 سال گذشته اینک نیز هوشیار باشیم و آگاهانه در برابر توطئه‌ها عمل کنیم.

وی با بیان اینکه اربعین حسینی زمینه‌ای برای فرج امام زمان (عج) فراهم می‌کند، ادامه داد: امروز با حرکت عظیم حسینی و جهانی در پیاده‌روی اربعین این واقعیت بزرگ اتفاق می‌افتد؛ سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالاست.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان در پایان با تأکید بر اینکه هرکجا بین مجموعه ارکان اصلی سازمان وحدت باشد قطعاً پیشروی خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: وقتی سه رکن اصلی فرماندهی، حفاظت و نماینده ولی فقیه در سپاه در کنار هم باشند قطعاً موفق خواهیم بود.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام گنجعلی تقدیر و حجت‌الاسلام حسین علیی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) معرفی شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1425522
ارسال نظر
نظرات