شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1397/08/14 شناسه خبر: 1425530
از ابتدای امسال صورت گرفت؛
افزایش ۱۳ درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در همدان/کشف ۱۲۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 1260 میلیارد ریال کالای قاچاق و افزایش 13 درصدی آن از ابتدای سال تا کنون در همدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح پیش از ظهر امروز در قرارگاه مقابله با قاچاق کالا و ارز پلیس استان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مقابله با قاچاق کالا وارز از اولویت‌های پلیس استان است، اظهار کرد: یکی از راه‌های مهم در توسعه اقتصادی مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه اقتصاد موضوع بسیار مهمی در جامعه است، گفت: دشمن در حال حاضر بر روی اقتصاد ما تمرکز کرده و قصد دارد با ضربه زدن به اقتصاد کشور مقاصد شوم خود را دنبال کند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: همه ما باید با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در کشور راه نفوذ دشمن را سد کرده و اجازه هیچ‌گونه فعالیتی را به دشمن در این مسیر ندهیم.

وی با تأکید بر اینکه نیاز است طرح‌های نو، ابتکاری و شیوه‌های جدید در مقابله با قاچاق کالا و ارز در دستور کار پلیس استان باشد، افزود: اقدامات سازمان یافته در حوزه قاچاق کالا و ارز باید به صورت مستمر رصد شود تا شاهد افزایش کشفیات در استان باشیم.

سردار کامرانی‌صالح تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنونیک‌هزار و 260 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان همدان کشف شده است.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به میزان کشفیات کالای قاچاق از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش 13 درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در استان هستیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1425530
ارسال نظر
نظرات