شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1397/08/14 شناسه خبر: 1425577
در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد؛
۳ کشته و مجروح در حوادث رانندگی محورهای مواصلاتی استان قزوین
رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع 2 فقره سانحه رانندگی منجر به فوت در 24 ساعت گذشته در راه‌های پلیس راه استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نصراله بیگلری رئیس پلیس راه استان قزوین در گفت و گو با  شاخص، از وقوع ۲ فقره سانحه رانندگی منجر به فوت در ۲۴ ساعت گذشته در راه‌های پلیس راه استان خبر داد.

وی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد سانحه رانندگی در عوارضی “قزوین-کرج” به سمت “قریب کش”، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

رئیس پلیس راه استان اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری “لیفان” بنا به دلایلی واژگون که در اثر این حادثه متاسفانه راننده خودرو به دلیل شدت جراحات وارد فوت شد.

وی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم توجه به جلوی راننده سواری “لیفان” بوده است.

بیگلری افزود: در حادثه ای دیگر در محور “قشلاق” شهرستان “آبیک” یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون “کاویان” برخورد که متاسفانه در اثر این حادثه راننده پژو فوت و سرنشین آن مجروح و به مراکز درمانی اعزام شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه انحراف به چپ راننده پژو ۴۰۵ نسبت به کامیون “کاویان” بوده است.

بیگلری در پایان به شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1425577
ارسال نظر
نظرات