شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1397/08/14 شناسه خبر: 1425603
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد قزوین:
بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه پرداخت شد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: امسال بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان در قالب کمک هزینه تامین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صیادی در گفت‌وگو با  شاخص، اعلام کرد: در شش ماهه نخست امسال بیش از یک میلیارد و ۴۰۶ میلیون تومان در قالب کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: ۵۱۳ نوعروس تحت حمایت با دریافت کمک هزینه تأمین جهیزیه راهی خانه بخت شده‌اند.

این مسئول تصریح کرد: مهمترین هدف این نهاد ارائه خدمت در جهت توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان در بین آحاد جامعه والگو سازی برای جامعه در این بخش است.

وی با بیان اینکه در این مدت مشارکت خیران قزوینی در قالب طرح کوثر ۱۰۴ درصد افزایش داشته است، افزود: نیکوکاران بیش از ۳۶۳ میلیون تومان در قالب طرح کوثر جهت تامین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت کمک کردند.

صیادی با اشاره به اینکه ۱۶ درصد از صدقه مردم استان قزوین جهت تأمین کمک هزینه جهیزیه نوعروسان تحت حمایت اختصاص می یابد، تاکید کرد: حدود ۱۱۱ نوعروس در نوبت دریافت کمک هزینه تأمین جهیزیه قرار دارند.

در حال حاضر بیش از ۲۱ هزار خانوار شامل ۳۴ هزار و ۹۰۰ نفر در استان قزوین تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد یک هزار و ۶۸۵ نفر ایتام هستند که ۲۰هزار و ۵۴۳ حامی حمایت مادی و معنوی آنان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1425603
ارسال نظر
نظرات