شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1397/08/17 شناسه خبر: 1425679
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد؛
بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم/ لازمه رفع بیکاری، فاصله گرفتن از فرهنگ پشت میز نشینی است
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدگفت:نوع فرهنگ کار در این استان مشکلاتی را با خود یدک می کشد و به نوعی همه بدنبال میز و صندلی هستند، بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم که اگر این مهم محقق شودخود بخود همه مسئولین هم پای کار خواهند آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،سرهنگ حمید خرم دل،فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با امام جمعه گچساران با اشاره به برنامه های محوری این نهاد در سطح استان،گفت:چهار برنامه محوری را در دستورکار قرارداده ایم که دو برنامه خارج از مجموعه سپاه برنامه ریزی شده که انتظار داریم عزیزان ائمه جماعات ، ریش سفیدان و معتمدین در این امورما را یاری کنند.

وی افزود:یکی از موضوعاتی که به جد در دستور کار داریم مسائل و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی است که این استان در واقع تشنه این وضعیت است هرچند در سطح کشور این موارد هم وجود دارد اما کهگیلویه و بویراحمد از استان های به شدت آسیب پذیر در این زمینه ها است.

خرم دل تصریح کرد:در بحث طلاق ،خودکشی و نیز مسائلی از قبیل حاشیه نشینی با بحران هایی در سطح استان مواجه هستیم و متاسفانه وضعیت مطلوبی را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نظاره گر نیستیم،در بحث اشتغال جوانان هم با معظل دیگری در استان روبرو هستیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمداظهارکرد:نوع فرهنگ کار در این استان مشکلاتی را با خود یدک می کشد و به نوعی همه بدنبال میز و صندلی هستندکه لازمه رفع بیکاری جوانان فاصله گرفتن از فرهنگ پشت میز نشینی است، در حال برنامه ریزی هستیم که با توجه به ظرفیت هایی در که سطح استان وجود دارد مثل گردشگری،منابع طبیعی و صنایع دستی بتوانیم بخشی از مشکلات حوزه کار و اشتغال را مرتفع کنیم.

وی افزود:بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم که اگر این مهم محقق شودخود بخود همه مسئولین هم پای کار خواهند آمد،جوانان با سواد و تحصیلکرده خوبی در نقاط مختلف استان وجود دارند که آرزو داریم در این استان کارهایی صورت گیرد که دل مردم راشاد کنیم.

خرم دل تصریح کرد:با توجه به حربه هاو توطئه های دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی در اذهان مردم، بهترین عمل خدمت صادقانه به مردم است و این امر مهم شعار و دستور کارماست که ان شاءالله بتوانیم دراین زمینه نقش آفرین باشیم.

 

 

 
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1425679
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی