شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/15 شناسه خبر: 1425878
آیا شهرداری سنندج در مسیر اجرای پروژه ۲۴ متری آبیدر درختان را قطع می‎کند؟ + تصاویر
تصاویری منتشر شده از درختان قطع شده در مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر در فضای مجازی، واکنش کاربران این فضا را در برداشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، تصاویری از قطع درختان پارک جنگلی آبیدر شهرستان سنندج در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که مردم نسبت به این اقدام شهرداری اعتراض داشته اند.

 

این تصاویر درختان قطع شده و حمل آن بر پشت یک خاور در پارک آبیدر را نشان می دهد که این موضوع واکنش کاربران فضای مجازی را در برداشته است. 

 

تصاویری که مربوط به قطع درختان است با تصاویر که شهرداری سنندج مدعی هرس کردن انها بوده همخوانی ندارد و این خود می تواند نکته سوال برانگیز این ماجرا باشد که آیا حق با شهرداری سنندج است یا مردم؟!

 

 

شهرداری سنندج: تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است 

 

در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است.

 

 

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز نمود.

 

 بهزاد ریحانی فرد بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.

 

وی گفت: با توجه به اینکه شاخ وبرگ در ختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

 

 

 

 

ریحانی فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام شود سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

 

وی افزود: روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده که این تصویرمربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

 

 

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان  که در

مسیر اجرای این طرح جابجا شدند.

 

 ریحانی فرد تاکید کرد: با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1425878
ارسال نظر
نظرات