شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1397/08/15 شناسه خبر: 1425889
نایب رئیس شورای شهر همدان:
درآمد شهرداری منطقه 3 همدان به 22 درصد رسیده است/درآمد سال گذشته 95 درصد بوده است
نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: بر اساس بررسی‌های شش‌ دوزادهم تفریغ بودجه امسال، درآمد شهرداری منطقه 3 همدان به 22 درصد رسیده است که قابل قبول نیست؛ سال گذشته درآمد در این منطقه 95 درصد بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، حمید بادامی نجات صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از اقدامات انجام شده به‌ ویژه در مناطق توانمندسازی، اظهار کرد: مدیران و کارشناسان شهرداری به‌ ویژه منطقه 3 شهرداری می‌توانند در بازدیدهای میدانی به شناسایی محلات مستعد کارهای عمرانی و خدماتی بپردازند تا خدمات بیشتری ارائه شود.

وی راهکار برون‌رفت از مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری همدان را جذب سرمای‌ گذاری و مشارکت‌دهی سرمایه گذاران در عمران و آبادانی و توسعه شهر دانست و گفت: این امر روش مناسبی برای استفاده بهینه از زمان و ارائه خدمات به شهر و شهروندان است.

نایب رئیس شورای شهر همدان بیان کرد: شهرداری منطقه 3 نیز در این راستا باید به دنبال تهیه بسته‌های مناسب برای اجرای پروژه‌های نیمه‌کاره و جذب سرمایه‌گذاران باشد.

وی شرایط فعلی حاکم بر وضیعت اقتصادی کشور را عاملی برای افت پیشرفت پروژه های شهرداری برشمرد و افزود: باید با فراهم کردن بسته‌های مشارکتی متنوع و جامع، مردم و سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری خرد و کلان ترغیب کنیم تا شهر، مردم و مدیریت شهری بهره ببرند.

بادامی‌نجات با بیان اینکه تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری منطقه 3 حدود 95 درصد درآمد را نشان می‌دهد، تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های شش‌ دوزادهم تفریغ بودجه امسال، درآمد این منطقه به 22 درصد رسیده است که قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: به طور قطع عملکرد مناسب شهرداری منطقه 3 در بودجه سال گذشته به دلیل سیاست‌های شهردار و تلاش‌های شهردار منطقه 3 بوده است.

نایب رئیس شورای شهر همدان خاطرنشان کرد: عملکرد سال 96 و ثبات مدیریتی در این منطقه و کوشش‌های فراوان مدیر منطقه عامل تحقق 95 درصدی بودجه بوده است، اما متأسفانه اتفاقات اخیر موجب شده درآمد این منطقه به 22 درصد کاهش پیدا کند که این مهم، بحران در این منطقه را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه مراجعات در شهرداری منطقه 3 از حد گذشته است، یادآور شد: چندین پروژه در این منطقه هنوز انجام نشده است که باید تعیین تکلیف شوند.

بادامی‌نجات با تأکید بر تعیین‌تکلیف طرح 36 هکتاری خضر، جدولگذاری و رفوژ بلوارها و پیاده‌راه‌ها، بازگشایی بلوار قدر، بازگشایی معبر، آسفالت معابر منطقه 3 و بسیاری دیگر از برنامه‌های منطقه سه شهرداری به‌ویژه ساماندهی ورودی‌های شهر، اظهار کرد: متأسفانه طی چند ماه اخیر طرح های اثرگذاری در این منطقه با بحران مواجه شده‌اند.

وی، اجرای پروژه‌ها و تکمیل پروژه‌های منطقه 3 شهرداری را که از پتانسیل‌های قابل توجه برای حصول درآمد پایدار برای شهرداری منطقه محسوب می‌شود را ضروری برشمرد.

نایب رئیس شورای شهر همدان در پایان بیان کرد: حرکت‌های جهادی برای آبادانی منطقه 3 شهرداری همدان امری ضروری است که باید بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده شرایط این منطقه را به حداقل نیازهای اساسی آنها برسانیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1425889
ارسال نظر
نظرات