شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1397/08/15 شناسه خبر: 1426024
سرپرست معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان:
امکان پرداخت وام ازدواج با یک ضامن در همدان فراهم شد/خانه جوانان در اسدآباد افتتاح می‌شود
سرپرست معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان از امکان پرداخت وام ازدواج با یک ضامن در همدان و افتتاح خانه جوانان اسدآباد در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محرم روزبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، از امکان پرداخت وام ازدواج با یک ضامن در همدان خبر داد و اظهار کرد: امروزه یکی از مشکلات و موانع جوانان در مسیر ازدواج و به تأخیر افتادن این امر خیر، مشکل اقتصادی و دریافت وام ازدواج است .

وی با تأکید بر اینکه با توجه به شرایط اقتصادی امروز، جوانان برای امر ازدواج با مسائل و مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند، گفت: به منظور رفع این موانع و مشکلات نیاز به توجه و برنامه‌ریزی مسئولان در این امر است.

سرپرست معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان با بیان اینکه بانک‌ها نسبت به پرداخت وام ازدواج به جوانان سخت می‌گیرند، تصریح کرد: با حضور در بین زوج‌های جوان همدانی، گلایه‌هایی در خصوص مشکل ضامن برای دریافت وام ازدواج مطرح بود.

وی با بیان اینکه در جلسات متعدد با حضور بانک‌ها بر تسریع پرداخت وام ازدواج به متقاضیان تأکید داشتیم، افزود: برخی از بانک‌ها به تعهدات خود در قبال پرداخت وام ازدواج عملکرد مثبتی داشتند که جا دارد از همکاری آنها قدردانی کنیم.

روزبه با اشاره به ارائه وام ازدواج با معرفی دو ضامن، بیان کرد: جوانان متقاضی دریافت وام ازدواج در همدان می‌توانند با معرفی یک ضامن نسبت به اخذ این تسهیلات اقدام کنند.

وی در بخش دیگر سخنانش یادآور شد: جوانان استان همدان دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در زمینه‌های مختلف به ویژه ورزش دارند که باید برای شناسایی و حمایت از این استعدادها تلاش کرد.

سرپرست معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از گرفتار شدن جوانان در دام اعتیاد این معاونت اقدام به برنامه‌ریزی فرهنگی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان کرده و این امر را ضروری می‌داند.

وی در پایان گفت: در آینده نزدیک خانه جوانان با مبلغ 10 میلیون تومان در شهرستان اسدآباد افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1426024
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی