شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1397/08/16 شناسه خبر: 1426172
در مراسم رونمایی از تقویم کاری موسسه پرسشگران ایرانیان در حوزه کودک و نوجوان مطرح شد؛
اولین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان استان کرمان در رفسنجان برگزار می شود/تصاویر
مسئول موسسه پرسشگران ایرانیان در حوزه کودک و نوجوان گفت : موضوع کاری خود را از نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان آغاز خواهیم کرد و اولین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان استان کرمان را در رفسنجان برگزار خواهیم کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان ؛ عباسی دخت رفسنجانی عصر روز گذشته در مراسم رونمایی از تقویم کاری موسسه پرسشگران ایرانیان در حوزه کودک و نوجوان در مجتمع افصح هجری رفسنجان اظهار داشت: ده سال است که در حوزه کودک و نوجوان فعالیت می کنیم.

مسئول موسسه پرسشگران رفسنجان تصریح کرد :موضوع کاری خود را از نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان آغاز خواهیم کرد و نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان استان کرمان را در رفسنجان برگزار خواهیم کرد .


وی افزود :این نمایشگاه اولین نمایشگاه تخصصی در حوزه کودک و نوجوان در استان کرمان است و همچنین برگزاری نمایشگاه تخصصی اسباب بازیها و جشنواره پسته گویی وطرح آموزشی جایزه از دیگر فعالیتهای این موسسه خواهد بود.

 


عباسی عنوان داشت:طرح ماکت های هویت تاریخی در نقاط رفسنجان با همت شهرداری برگزار می شود .


وی تاکید داشت :موسسه پرسشگران ایرانیان در حوزه کودک و نوجوان کاملا خصوصی و بدون هیچ وابستگی به ارگانی در حوزه کودک و نوجوان فعالیت دارد.


مسئول موسسه پرسشگران رفسنجان گفت :مهم این است که رسالت خود را انجام دهیم و از همه پتانسیل های کودک در رفسنجان استفاده خواهیم کرد .


وی با بیان اینکه رفسنجان شهری با پتانسیل های فوق العاده است گفت :شهید وجدانی افتخار شهرستان رفسنجان است باید بیشتر به این شهید بهاء داده شود .


عباسی بیان داشت :این فرصتی است برای ما که از پتانسیل های شهر استفاده کنیم .


وی با اشاره به اینکه ما می توانیم هر هفته تئاتر در رفسنجان داشته باشیم گفت :با کمک اداره ارشاد و شهرداری شاهد موفقیت های خوبی در این زمینه در شهرستان خواهیم بود.

  

انتهای پیام

http://dana.ir/1426172
ارسال نظر
نظرات