شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/17 شناسه خبر: 1426433
کارشناس شبکه تلویزیونی «بی تی اسپورت» انگلستان با شرم آور خواندن رفتار «سرخیو راموس» مدافع رئال مادرید در بازی شب گذشته این تیم مقابل ویکتوریا پلژن اظهار داشت: او به دلیل بروز خشونت های بی رحمانه مستحق محرومیتی طولانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تارنمای خبری «یورو اسپورت» پنجشنبه نوشت: مدافع تیم رئال مادرید پس از دخالت در جنجال بازی شب گذشته تیمش مقابل ویکتوریا پلژن که «کریس ساتون» کارشناس شبکه «بی تی اسپورت» آن را «خشونت بیرحمانه» دانست، اظهار بی گناهی کرد.
در نیمه نخست بازی برگشت تیم های رئال مادرید و ویکتوریا پلژن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در نهایت با پیروزی پر گل 5 بر صفر کهکشانی ها پایان یافت، راموس در جریان درگیری بر سر تصاحب توپ با آرنج ضربه محکمی به صورت «میلان هاول» بازیکن حریف وارد آورد و منجر به خونریزی شدید بینی وی شد.

مدافع رئال در مورد حادثه مذکور ضمن تاکید بر عدم عمدی بودن ضربه و البته اذعان به نادرست بودن ماهیت درگیری، با هیچ جریمه ای روبرو نشد و تنها با یک عذرخواهی ماجرا را تمام کرد.
این در حالی است که ساتون که به عنوان کارشناس در بی تی اسپورت فعالیت می کند از مدافع خشن رئال که پیش تر در 2 درگیری دیگر نیز که منجر به در رفتن بازوی «محمد صلاح» بازیکن لیورپول در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان و همچنین ضربه مغزی موقت «لوریس کاریوس» دروزاه بان این تیم شده بود، دخالت داشت، به شدت انتقاد کرد.
ساتون در این باره تصریح داشت: به غیر از واژه «خشونت بی رحمانه» هیچ کلمه ای برای توصیف این حرکت وجود ندارد؛ درگیری بی شرمانه ای بود، درگیری که هیچ ضرورتی نداشت؛ او (راموس) آرنج خود را پرتاب می کند و در چنین موقعیت هایی دقیقا هم نسبت به حرکتش آگاهی دارد، بازی بدون گل دنبال می شد و این حرکت هیچ ضرورتی نداشت، او باید محروم شود و برای مدتی طولانی هم محروم شود؛ این درگیری واقعا تهوع آور بود.

انتهای پیام/ د

http://dana.ir/1426433
ارسال نظر
نظرات