شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1397/08/18 شناسه خبر: 1426461
مرگ کوهنورد گچسارانی بر اثرسقوط ازکوه
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرد 44 ساله گچسارانی بر اثر سقوط از ارتفاعات کوه دیل این شهرستان جان خود را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،جلال پوران فرد،رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد دراین خصوص گفت: مرد 44 ساله گچسارانی بر اثر سقوط از ارتفاعات کوه دیل جان خود را از دست داد.

وی افزود: این مرد ساعت 10.30 دقیقه امروز برای گردشگری به منطقه چرزو بین روستاهای دیل و مارین رفته بود که به دلیل لغزندگی از کوهی به ارتفاع 25 متر سقوط کرد.

وی اظهار کرد: خانواده مرد حادثه دیده در ساعت 13.30 دقیقه به فوریت های پزشکی 115 گزارش دادند که کوهنورد مفقود شده است.

پوران فرد بیان کرد: تیم امداد و نجات اورژانس پس از پنج ساعت تلاش جسد این را در منطقه چرزو یافته و او را منتقل کردند.

درادامه رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از امداد و نجات زن 35 ساله در حرم بی بی حکیمه (س) خبر داد.

پوران فرد تصریح کرد: این زن که از زائران حضرت بی بی حکیمه (س) بود در راه پله های حرم سقوط کرد و دچار شکستگی ستون فقرات شد.

وی اظهارکرد: تیم اورژانس 115 پس از امداد و نجات حادثه دیده را با استفاده از بالگرد به بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان منتقل کردند.

پوران فرد افزود:126 مصدوم سقوط از ارتفاع از سوی امدادگران 115 اورژانس گچساران از ابتدای سال جاری تا پایان مهر امسال خدمات رسانی شده است.

‌انتهای پیام

http://dana.ir/1426461
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی