شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/18 شناسه خبر: 1426590
برد تراکتور سازی با هت تریک «لی هری اروین»
تیم فوتبال تراکتورسازی با هت تریک «لی هری اروین» مهاجم اسکاتلندی و تعویضی خود ذوب آهن را در یک دیدار پر گل مغلوب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایرنا؛ در این دیدار که در ورزشگاه «یادگار امام تبریز» برگزار شد شاگردان «محمد تقوی» با نتیجه چهار بر یک شاگردان «امید نمازی» را شکست دادند.

«لی هری اروین» که در دقیقه 55 به جای «علی طاهران» وارد زمین شد، در دقایق 57، 59 و 64 در هفت دقیقه سه بار و «مسعود شجاعی» در دقیقه 75 برای تیم تراکتورسازی در این دیدار گلزنی کردند. این در حالی بود که «محسن مسلمان» در دقیقه 25 ابتدا برای تیم ذوب آهن گلزنی کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند برتری خود را حفظ کنند.
تیم تراکتورسازی با کسب هر سه امتیاز این دیدار 22 امتیازی شد اما همچنان در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر باقی ماند.
تیم بحران زده ذوب آهن نیز با 11 امتیاز از رده نهم جدول رده بندی این رقابت ها تکان نخورد و در آن مکان ماندنی شد.
ترکیب تیم تراکتورسازی:
محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان حاج‌صفی، محمدرضا‌ مهدی‌زاده، علی طاهران (از دقیقه 53 لی هری اروین)، مهدی مهدی‌پور، یوکیا سوگیتا(از دقیقه 84 حامد حسینعلی زاده)، مسعود شجاعی، دانیال اسماعیلی‌فر( از دقیقه 72 احسان پهلوان) و آنتونی استوکس.
ترکیب تیم ذوب آهن:
رشید مظاهری، هادی محمدی، عارف غلامی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، زبیر نیک نفس، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و ارسلان مطهری.
«محمد حسین زاهدی فر» قضاوت این دیدار را برعهده داشت. او در این دیدار یک بار از کارت زرد استفاده کرد و آن را به فخرالدینی بازیکن تیم ذوب آهن نشان داد.
 
انتهای پیام/ د
http://dana.ir/1426590
ارسال نظر
نظرات