شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426724
۵سال انتظار برای بهره برداری از ساختمان اورژانس/آوار مشکلات درمانی بر سر ۱۳۳۱ نفر از اهالی چَرک
در حالی پنج سال از وعده افتتاح ساختمان اورژانس در روستای چرک شهرستان نیمروز می گذرد که به گفته رئیس شورای اسلامی روستا این ساختمان متروکه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، دسترسی به خدمات بهداشتی ودرمانی در حالی یکی از حقوق اساسی و به عبارتی حیاتی ترین حق هر فرد به شمار می رود که اهالی روستای چَرِک شهرستان نیمروز پنج سال است در انتظار افتتاح ساختمان اورژانس به سر می برند.
وعده ای که سالها از زمان احداث آن زمان می گذرد و کماکان مسئولان مربوطه نتوانسته اند آن را به بهره برداری برسانند و این در حالی است که 400 خانوار این روستا در قالب هزار و 331 نفر همچنان از نبود امکانات بهداشتی درمانی رنج می برند.
ناصر دهمرده رئیس شورای اسلامی روستای چرک در گفت و گو خبرنگار ما از پیامدهای مثبتی وجود اورژانس در این مکان خبر داد و گفت: اگرچه وجود خانه بهداشت این روستا برخی از نیاز های بهداشتی و درمانی اهالی را برطرف ساخته است اما وجود اورژانس می تواند پیامدهای مثبتی در روستا به وجود آورد.
به گفته وی، ساختمان این اورژانس 5 سال قبل احداث و اکنون به یک ساختمان متروکه تبدیل شده است.
دهمرده بهره برداری از این اورژانس را به علت تردد خودرو های زیاد و وقوع تصادفات متعدد اقدامی ضروری دانست و از مسئولان امرخواستار رسیدگی هرچه سریعتر به این موضوع شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1426724
ارسال نظر
نظرات