شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426792
پیش از ظهر امروز صورت گرفت؛
راه‌اندازی سامانه مکانیزه نوبت‌دهی در پایانه کالای همدان
سامانه مکانیزه نوبت‌دهی در پایانه کالا همدان با حضور مدیرکل دفتر فناوری و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش نافع، سامانه مکانیزه نوبت‌دهی در پایانه کالای همدان پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل دفتر فناوری و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور راه‌اندازی شد؛ این اقدام به دنبال درخواست رانندگان حمل و نقل بار در استان همدان با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و انجمن صنفی رانندگان صورت گرفت.

از این پس تمام نوبت‌دهی‌ها برای حمل هرگونه بار از مبداء استان همدان به سایر مناطق به شکل مکانیزه انجام می‌شود؛ اجرای موفق این طرح منوط به همکاری رانندگان و اتحادیه‌های حمل بار در استان است.

در مراسم افتتاح این سامانه که در پایانه کالای همدان برگزار شد، مدیرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و معاونان مدیرکل، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، رئیس انجمن رانندگان حمل کالای استان، مسئول حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و جمعی از مسئولان و کارشناسان این اداره کل حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1426792
ارسال نظر
نظرات