شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426794
مدیرکل دفتر فناوری و ارتباطات راهداری کشور مطرح کرد؛
فعالیت ۴۸۰۰ شرکت حمل و نقلی در کشور/۹۰ درصد حمل و نقل کشور به عهده سازمان راهداری است
مدیرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از فعالیت 4 هزار و 800 شرکت حمل و نقلی در کشور خبر داد و گفت: 90 درصد حمل و نقل کشور به عهده سازمان راهداری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، حسین متولی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه سامانه نوبت‌دهی مکانیزه در پایانه کالا همدان با بیان اینکه مسئولیت 90 درصد حمل و نقل کشور به عهده سازمان راهداری است، اظهار کرد: هم اکنون حدود 300 هزار ناوگان و 4 هزار و 800 شرکت حمل و نقل در سطح کشور مشغول فعالیت هستند.

وی به راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی در پایانه کالای همدان اشاره کرد و گفت: این سامانه‌ها به شکل یکپارچه و به منظور شفاف‌سازی امور راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بیان کرد: همدان سومین شهر کشور ادر راه‌اندازی این سامانه است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای به این منظور، افزود: در این تفاهم‌نامه همه شرکت‌ها واگذاری باز از طریق این سامانه را پذیرفتند و مقرر شد هیچ گونه باری خارج از این سامانه واگذار نشود؛ مقرر شد همه اقدامات از لحظه ورود و خروج بار از طریق این سامانه پیگیری شود.

متولی تصریح کرد: سعی داریم در آینده این سیستم بر روی موبایل‌ها اجرایی و خدمات از طریق گوشی به اطلاع رانندگان برسد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1426794
ارسال نظر
نظرات