شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426821
فرمانده انتظامی استان همدان خبر داد؛
دستگیری سارقان داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت در نهاوند
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری سارقان حرفه‌ای داخل خودرو با 20 فقره سرقت توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارقان داخل خودرو توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان و اهمیت شناسایی و دستگیری سارقان، تیم ویژه‌ای از مأموران پلیس آگاهی شهرستان تشکیل و تحقیقات پیرامون دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، 2 نفر به هویت‌های معلوم شناسایی شدند، گفت: این افراد به صورت باندی اقدام به سرقت محتویات و قطعات خودرو می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان همدانبیان کرد: اکیپی از مأموران پلیس آگاهی شهرستان یکی از سارقان را در سطح شهر دستگیر و متهم دیگر و هم‌دست او نیز با هماهنگی مقام قضایی در مخفیگاه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: در تحقیقات و بازجویی‌های تخصصی، متهمان به 20 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در مناطق مختلف شهرستان اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار کامرانی‌صالح در پایان تصریح کرد: شهروندان اقدامات لازم برای پیشگیری از ارتکاب جرم در محل کسب و منزل را به کار گرفته و با رعایت توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله با پلیس 110 در میان بگذارند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1426821
ارسال نظر
نظرات