شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426823
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد؛
کشف ۱۳ فقره انواع سرقت در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 13 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، بزرگعلی نوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از کشف 13 فقره سرقت در شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان را باید از جمله جرایمی دانست که همواره در تمام طرح‌های انتظامی شهرستان بهار در کانون توجه کارکنان بوده است.

وی در ادامه گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با تلاش و اقدامات پیش‌دستانه و اشراف اطلاعاتی در مبارزه با سارقان، یک نفر سارق اماکن خصوصی و تجهیزات کشاورزی در این شهرستان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های تخصصی، به 13 فقره سرقت اماکن خصوصی و زمین‌های کشاورزی شهرستان اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان یادآور شد: شهروندان با مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو و موتور سیکلت، مغازه، اماکن خصوصی، احشام و محتویات خودرو و مجهز کردن اماکن و وسائل نقلیه خود به تجهیزات ایمنی و بازدارنده نهایت همکاری را با پلیس داشته و در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعاً از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 نزدیک‌ترین یگان انتظامی را مطلع کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1426823
ارسال نظر
نظرات