شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:44 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426828
فرمانده انتظامی شهرستان رزن:
پلیس فدارکار، جان شهروند گرفتار در حریق را از مرگ نجات داد
فرمانده انتظامی شهرستان رزن از نجات جان یک شهروند در حادثه آتش‌سوزی توسط یکی از کارکنان انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، محمد باقر سلگی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در پی اعلام تلفنی شهروندان مبنی بر وقوع یک مورد آتش‌سوزی منزل در شهر دمق از توابع شهرستان رزن، بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند، اظهار کرد: مأموران پس از حضور در محل متوجه آتش‌سوزی طبقات دوم و سوم یک ساختمان سه طبقه شدند که زن صاحب خانه نیز در یکی از طبقات گرفتار شده بود.

وی در ادامه گفت: مأمور وظیفه‌شناس با علم بر اینکه آتش‌نشانان حاضر در صحنه نیز با وجود تلاش مجاهدانه امکان نجات زن گرفتار در آتش را ندارند با فداکاری و از خود گذشتگی و با وجود انفجارهای متفرقه در حالی که احتمال انفجار بزرگ‌تر و فرو ریختن ساختمان وجود داشت برای نجات جان فرد گرفتار در آتش به داخل ساختمان رفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن بیان کرد: مأمور فداکار پس از جستجو در آتش و تاریکی ناشی از دود غلیظ، خانمی حدود 45 ساله را که در آشپزخانه گرفتار بود به بیرون از ساختمان منتقل کرد.

وی با بیان اینکه چند ثانیه پس از خروج این زن و مأمور وظیفه‌شناس، آشپزخانه این ساختمان دچار انفجار و حریق کامل شد، افزود: در این حادثه مأمور وظیفه‌شناس دچار مسمومیت ناشی از استنشاق دود شد اما به صورت سر پایی مورد مداوا قرار گرفت.

سلگی در پایان تصریح کرد: جان برکفان نیروی انتظامی شهرستان با تمام توان در کنار مردم و پشتیبان آنها هستند و از هیچ تلاش و کوششی برای آرامش شهروندان دریغ نمی‌کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1426828
ارسال نظر
نظرات