شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1397/08/19 شناسه خبر: 1426880
آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین/ موز همچنان صدرنشین است
رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین آخرین نرخ میوه و سبزیجات در بازار قزوین را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب صادقی پور رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین در گفت‌وگو با شاخص، با اشاره به آخرین نرخ میوه و تره بار در قزوین اظهار کرد: سیب پائیزه کیلویی ۵۰۰۰تومان تا۱۰۰۰۰ تومان و انار کیلویی  ۵۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰تومان در بازار قزوین عرضه می‌شود.

وی افزود: انگور شیرازی کیلویی ۸۰۰۰تومان و انگور شاهرودی کیلویی ۷۰۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین بیان کرد: گوجه در بازار قزوین ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده و خیار هم با قیمت ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش قیمت گلابی در بازار قزوین گفت: امروز گلابی کیلویی ۱۰۰۰۰ تومان تا ۱۳۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد و خرمالو کیلویی ۵۰۰۰تومان تا ۷۰۰۰ تومان عرضه می‌گردد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین، گفت: لیموشیرین کیلویی ۴۰۰۰ تومان ۶۰۰۰ تومان ولیمو ترش امروز در بازار استان کیلویی ۱۰۰۰۰ تومان‌ تا ۱۳۰۰۰ تومان و همچنین فلفل دلمه نیز کیلویی۴۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی بیان کرد: پرتقال امروز در بازار قزوین کیلویی ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان است و پیاز نیزکلیویی ۲۰۰۰تومان است و سیب زمینی کیلویی ۲۵۰۰ تومان درقزوین به فروش می‌رسد.

صادقی پور اضافه کرد: کدو با قیمت ۳۰۰۰ تومان و بادمجان هم کیلویی ۳۰۰۰تومان و هویج نیز کیلویی ۳۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وی گفت: قیمت سبزیجات در استان از۴۰۰۰ تومان عرضه می‌شود و همچنین کاهو هم کیلویی ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین افزود: نارنگی کیلویی ۴۰۰۰تومان تا ۶۰۰۰تومان و سبزی آشی نیز کیلویی ۴۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

صادقی پور ادامه داد: آناناس و نارگیل در بازار استان عرضه نمی‌گردد.

وی افزود: موز در بازار قزوین کیلویی ۱۳۰۰۰تومان به فروش می‌رسد که این میوه صاداراتی بخاطر افزایش نرخ دلار گران است.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان قزوین گفت: ذرت مکزیکی کیلویی ۳۵۰۰ و ذرت معمولی کیلویی ۳۰۰۰تومان و سیر خشک کیلویی ۴۰۰۰ تومان تا ۶۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

صادقی پوراضافه کرد: فلفل کیلویی ۴۰۰۰تومان تا ۵۰۰۰ تومان و لبموکیلویی ۳۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰تومان و کیوی کیلویی ۵۰۰۰تا ۶۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌گردد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت میوه در استان بخاطر صادرات است که به کشور عراق و پاکستان صورت می‌گیرد.

رییس اتحادیه میوه فروشان استان در پایان خاطرنشان کرد: قیمت‌های اعلام شده مربوط به بازار میوه و تره بار است و فروشگاه‌های خارج از این حوزه و یا در خیابان‌ها نرخ‌های متفاوتی دارند.

نرخ‌ها در جدول زیر به تومان است.

 

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1426880
ارسال نظر
نظرات