شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 08:22 منتشر شده در مورخ: 1397/08/30 شناسه خبر: 1430143
کلید طبقه چهارم ساختمان سبز بعثت تحویل شاهرخی شد
صبح امروز با برگزاری مراسم تکریم و معارفه سید سعید شاهرخی رسماً میز مدیریت را در استانداری همدان تحویل گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، صبح امروز با برگزاری تکریم و معارفه استاندار همدان رسماً محمدناصر نیکبخت از همدان رفتنی شد و سید سعید شاهرخی در دفتر مدیریت استانداری ورود کرد؛ این مراسم با حضور معاون امنیتی و انتظامی کشور، نماینده ولی فقیه در همدان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران و مسئولان و اصحاب رسانه در استانداری همدان برگزار شد تا بدرقه یک استاندار غیربومی و استقبال از یک استاندار غیربومی دیگر در این مکان رقم بخورد.

در این مراسم حکم انتصاب سید سعید شاهرخی به عنوان استاندار همدان توسط معاون امنیتی و انتظامی کشور به شاهرخی ارائه شد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در این مراسم گفت: هدف غایی تحریم خود تحریم نیست بلکه هدف این است که امنیت کشور را مختل کرده و ثبات کشور را به هم بریزند.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی نماینده ولی فقیه در همدان نیز در تقدیر از نیکبخت با به کار بردن لفظ برادرم، خاطرنشان کرد: شاید کلمه برادر برای نیکبخت برای من مسئله ساز شود اما این را می‌گویم.

حسین ذوالفقاری با تأکید بر اینکه دولت‌های کارآمد باید بازنگری شون، اظهار کرد: باید ساختارهای چابک و روان برای جلب رضایت‌مندی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید به سمت کسب رضایت‌مندی مردم به عنوان استوانه اصلی حمایت از نظام  و قوا باشی، خاطرنشان کرد: همیشه در معرض نظارت و ارزیابی افکار عمومی هستیم.

محمدمهدی رئیس مجمع نمایندگان استان همدان خطاب به استاندار جدید همدان در این مراسم گفت: امکانات و بودجه‌ها بر اساس شاخص و عادلانه در استان همدان توزیع شود.

محمدناصر نیکبخت استاندار سابق همدان با بیان اینکه شاهرخی انتخاب خوبی برای استان همدان بود، بیان کرد: روال توسعه استان بهتر از حال ادامه می‌یابد؛ کار نشده در استان همدان زیاد است.

محمدرضا حاحجی‌بابایی نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: بیان این مطلب که نیکبخت طی این مدت برای استان همدان دلسوزی کرد به این معنی نیست که نقد نداریم؛ نیکبخت مدیر کاربلد و با تمام مسئولان مرتبط بود؛ آقای شاهرخی از امروز شما پدر استان هستید.
باید منتظر ماند و دید با ورود شاهرخی به استانداری همدان چقدر آمارهای ارائه شده به واقعیت نزدیک شده و اقدامات مهم و تأثیرگذار در رفع مشکلات استان همدان و توسعه این استان انجام خواهد شد؛ آیا شاهرخی به فکر باقی گذاشتن نامی نیک از خود در استان همدان است یا...؟

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1430143
ارسال نظر
نظرات