شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1397/08/30 شناسه خبر: 1430696
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین خبر داد
کشف بیش از 15 هزار نخ سیگار قاچاق در فامنین
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف 15 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، علی حسن حیدری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از کشف سیگار قاچاق در شهرستان فامنین خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یکی از شهروندان اقدام به نگهداری سیگار قاچاق در منزل خود می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: پس از شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازررسی از منزل متهم، در داخل کولر آبی، 5 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق و فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان در یک عملیات دیگر با اجرای ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی شهرستان، خودروی سواری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی با اشاره به مسیر حرکت این خودرو، افزود: این خودرو از سمت شهرهای غربی به قصد تهران در حرکت بود که پس از توقف و در بازرسی از آن، 10 هزار نخ انواع سیگار خارجی و قاچاق کشف شد.

حیدری با اشاره به ارزش کالاهی قاچاق کشف شده، تصریح کرد: ارزش ریالی کالاهای کشف شده در مجموع، 140 میلیون ریال برآورد شد.

وی ادامه داد: کالای دخانی کشف شده به اداره دخانیات ارسال و در این راستا 2 نفر متهم به مرجع قضائی معرفی و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار کامل در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در چارچوب قانون به منظور تحقق شعار سال و امنیت شهروندان، با قانون‌شکنان برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1430696
ارسال نظر
نظرات