شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1397/08/30 شناسه خبر: 1430714
رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد
دستگیری سارق موتورسیکلت‌های شهر همدان
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری یک سارق و کشف 7 دستگاه موتورسیکلت در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، رضا زارعی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق موتورسیکلت‌های شهر همدان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتور سیکلت در سطح شهر همدان به ویژه بازار میوه فروشان (سرگذر) ، اکیپی از کارآگاهان مبارزه با سرقت وسایط نقلیه بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه مأموران با انجام شگردهای خاص پلیسی و رصد فضای مجازی به شماره تلفنی که به صورت دوره‌ای اقدام به فروش انواع موتورسیکلت می کرد مشکوک شدند، گفت: در یکی از تصاویر بارگذاری شده توسط سارق، کش ترک‌بند یکی از موتورسیکلت‌ها مورد شناسایی یکی از مالکان موتورسیکلت قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: مأموران در یک معامله صوری با متهم، او را دستگیر و در بازرسی از منزل متهم و پدرش، 3 دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌ها و تحقیقات فنی، به سرقت 4 دستگاه موتورسیکلت دیگر از محدوده بازار (سرگذر) همدان اعتراف کرد، افزود: در ادامه 2 نفر از خریداران اموال مسروقه شناسایی و 4 دستگاه موتورسیکلت دیگر نیز از این دو خریدار کشف شد.

زارعی در پایان تصریح کرد:: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1430714
ارسال نظر
نظرات