شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1397/09/04 شناسه خبر: 1431943
جانشین فرمانده سپاه ملایر:
دشمن دنبال ضربه زدن به عقاید و باورهای مادران این سرزمین است/مادران اصلی‌ترین وظیفه را در پرورش نیروهای انقلاب و تربیت جوانان بر عهده دارند
جانشین فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به عقاید و باورهای مادران این سرزمین است، گفت: مادران اصلی‌ترین وظیفه را در پرورش نیروهای انقلاب و تربیت جوانان بر عهده دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش نافع، علی مرتضی زنگنه پیش از ظهر امروز در جمع بانوان روستای انوج به مناسبت هفته بسیج، اظهار کرد: امام (ره)، پنجم آذر‌ماه سال 58 دستور تشکیل بسیج را صادر کرد و کمتر کسی فکر می‌کرد بسیج تا این حد تأثیرگذار در پیشرفت انقلاب باشد.

وی در ادامه گفت: طی مدت 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی هر روز به پرونده درخشان بسیج اضافه می‌شود و در هر زمان و مکانی بسیج اثر مستقیم در پیشرفت انقلاب اسلامی داشته است.

جانشین فرمانده سپاه ملایر بیان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس نیز وارد عرصه شد و از مأموریت خود سربلند بیرون آمد؛ بهترین جوانان این کشور شهید شدند تا انقلاب اسلامی استوار و محکم باقی بماند.

وی با بیان اینکه برخی فکر کردند بعد از دفاع مقدس، بسیج تمام‌ شده است، افزود: همان‌ گونه که امام (ره) فرمودند انکار بسیج انکار انقلاب است و بسیج پس از پایان جنگ مأموریتی جدید گرفت.

زنگنه تصریح کرد: بسیج در تمام صحنه‌ها از جمله عرصه‌های جهادی، دفاع مقدس، علمی، اقتصادی و... حضور داشته و همواره سربلند بوده است.

وی مأموریت امروز بسیج را مقابله با جنگ نرم و عمق‌بخشی داخلی عنوان کرد و ادامه داد: امروز در جنگ نرم هستیم و این جنگ، جنگ دیگری است که پس از 8 سال جنگ تحمیلی آغاز شده است.

جانشین فرمانده سپاه ملایر با اشاره به سخنان رهبری درباره جنگ نرم، خاطرنشان کرد: طی سال‌های پس از جنگ تحمیلی همواره رهبر معظم انقلاب از جنگ نرم دشمن به‌ عنوان تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی نام بردند و هشدار دادند، اما مسئولان غفلت کردند.

وی در ادامه به حضور بانوان در صحنه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: دشمن در جنگ نرم به دنبال این است که بنیان خانواده‌ها را از بین ببرد و در دستیابی به این هدف به کارگیری از ظرفیت ماهواره‌ها و فضای مجازی سلاح دشمن است.

زنگنه بدبین کردن بانوان و خانواده‌ها نسبت به انقلاب اسلامی را از دیگر اهداف دشمن برشمرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مادران اصلی‌ترین وظیفه را در پرورش نیروهای انقلاب و تربیت جوانان بر عهده دارند، دشمن به دنبال ضربه زدن به عقاید و باورهای مادران این سرزمین است.

وی با بیان اینکه امروز وضعیت عفاف و حجاب نگران‌کننده است، گفت: دشمنان همواره در صحبت‌های خود بیان کرده‌اند که بنیان خانواده را هدف گرفته‌اند.

جانشین فرمانده سپاه ملایر بیان کرد: اگر مادران جامعه نتوانند فرزندان خود را به‌ خوبی تربیت کنند از انقلاب چیزی نمی‌ماند و نیروی جوان و کارآمد از بین خواهد رفت.

وی در پایان یادآور شد:  وظیفه مادران امروز بسیار سنگین است و باید بیشتر به فرزندان خود از ابعاد مختلف رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1431943
ارسال نظر
نظرات