شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1397/09/04 شناسه خبر: 1432007
استاد حوزه علمیه الراضیه اسدآباد:
دشمنان برای رسیدن به اهداف خود از انواع ابزارها استفاده می‌کنند/وظیفه بسیجی انقلابی تبیین دستاوردهای انقلاب است
استاد حوزه علمیه الراضیه اسدآباد گفت: دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود از انواع و اقسام ابزارها استفاده می‌کنند؛ وظیفه بسیجی انقلابی تبیین دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، بتول کرمی‌ممتاز بعد از ظهر امروز در «نشست روشنگری» به مناسبت هفته بسیج در سالن اجتماعات سپاه ناحیه شهر اسدآباد، اظهار کرد: یکی از اهداف راهبردی دشمنان کم ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی و تزریق یأس و ناامیدی در بین جوانان است.

وی در ادامه گفت: دشمنان برای رسیدن به این اهداف از انواع و اقسام ابزارها استفاده می‌کند لذا وظیفه بسیجی انقلابی تبیین دستاوردهای انقلاب است.

استاد حوزه علمیه الراضیه اسدآباد با اشاره به موفقیت‌های چشمگیر و کم‌نظیر انقلاب اسلامی در عرصه‌های سیاسی، علمی و فناوری، دفاعی و نظامی، بیان کرد: دستاورد والا و برتر انقلاب که سزاوار به خود بالیدن است، پیروزی انقلاب اسلامی با ایدئولوژی دین بدون تکیه بر قدرت شرق و‌غرب است.

وی افزود: با وجود امیدواری دو قطب شرق و غرب به اینکه حیات اجتماعی دین به پایان رسیده و امکان برگشتن ندارد انقلاب اسلامی دین را به پیروزی رساند و دشمنان خود را در مقابل  منبع بسیار تأثیرگذار به نام دین دیدند و از آن روز دنیای سلطه‌گر به دین اسلام و تشیع به عنوان منیع قدرت نگاه می‌کنند.

کرمی‌ممتاز تصریح کرد: دشمنان با انواع و اقسام توطئه‌ها از قبیل جنگ تحمیلی ۸ ساله، تقویت سازمان منافقین در داخل کشور و سپس تحریم و فشار اقتصادی با دیپلماسی آشکار سعی در رسیدن به دیپلماسی پنهان خود و دور کردن مردم از دین به ویژه فرهنگ شهادت و امام حسین (ع)، دارند.

وی ادامه داد: با وجود تلاش‌های فراوان دشمنان برای دستیابی به اهدافشان، دستاورد مهم انقلاب در حفظ حماسه اربعین و عشق مضاعف مردم به عاشورا را می‌بینیم.

استاد حوزه علمیه الراضیه اسدآباد خاطرنشان کرد: با توجه به فرموده امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، به قله می‌رسیم اما رسیدن به قله سختی دارد و باید استقامت و تلاش کنیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1432007
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی