شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 21:33 منتشر شده در مورخ: 1397/09/04 شناسه خبر: 1432091
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان خبر داد
آمادگی همدان برای اعزام تیم‌های امدادی و پزشکی به کرمانشاه/خسارتی تا این لحظه از همدان گزارش نشده است
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان از آمادگی استان همدان برای اعزام تیم‌های امدادی و پزشکی در صورت نیاز به استان کرمانشاه خبر داد و گفت: تا کنون هیچ تیمی از همدان به کرمانشاه اعزام نشده است؛ در استان همدان نیز خسارت و آسیبی گزارش نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیمردان طالبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع در خصوص زمین‌لرزه احساس شده در همدان، اظهار کرد: زلزله 6.4 ریشتری به عمق 7 کیلومتری بین سرپل ذهاب و قصرشیرین رخ داده است.

وی به صحبت با مسئولان استان کرمانشاه و اعلام آمادگی استان همدان با توجه به معین بودن این استان برای کمک‌های احتمالی اشاره کرد و گفت: طبق اعلام نظر مسئولان در کرمانشاه اکنون نیازی به کمک‌رسانی از استان همدان نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان بیان کرد: تیم‌های امدادی و پزشکی استان‌ها در آماده‌باش هستد که در صورت نیاز به استان کرمانشاه اعزام شوند.

وی با تأکید بر اینکه تا کنون هیچ تیم امدادی و پزشکی با توجه به وقوع این زلزله از همدان به استان کرمانشاه اعزام نشده است، افزود: آمادگی استان همدان برای کمک به استان کرمانشاه را اعلام کرده‌ایم و در صورت اعلام نیاز از استان کرمانشاه تیم‌ها اعزام خواهند شد.

طالبی در خصوص خسارات احتمالی ناشی از زمین لرزه احساس شده در همدان، تصریح کرد: خوشبختانه در استان همدان هیچ گونه آسیب تا این لحظه گزارش نشده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1432091
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی