شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1397/09/05 شناسه خبر: 1432205
فرمانده نیروی انتظامی:
تشکیل بسیج معجزه انقلاب اسلامی است/ جبهه مقاومت در کشورهای مختلف از شهدای ما الگو گرفته است
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یکی از معجزات انقلاب اسلامی و امام راحل تشکیل بسیج مستضعفین است، گفت: بسیجی یعنی در وسط میدان بودن یعنی هر جا ولی و فرمانده اراده کرد همچون عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، امنیتی، نظامی حضور پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صاحب نیوز؛ سردار حسین اشتری شب گذشته در اجلاسیه شهر ایمانشهر از ویژه برنامه‌های کنگره ملی سرداران و یک هزار و 400 شهید شهرستان فلاورجان با بیان این که یکی از معجزات انقلاب اسلامی و امام راحل تشکیل بسیج مستضعفین بود، اظهار کرد: بسیج هر کجا که نظام و انقلاب به یاری نیاز داشته، در آن صحنه حاضر شده است؛ بسیجی بدین معناست که در وسط میدان باشد و هر زمانی که ولی فقیه اراده کرد در آن عرصه حضور پیدا کند.

وی با اشاره به فرمان امام راحل برای حضور نیروهای مردمی در جبهه‌های حق علیه باطل گفت: رمز موفقیت رزمندگان اسلام در مقابل دشمن تا دندان مسلح، ایمان به خداوند و پیروی از ولی فقیه زمان بود، آنان پیام خود را از عاشورا دریافت کردند و به یاری فرزند امام حسین(ع) شتافتند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که شهدا به مردم آموختند که باید در مقابل زورگویی دشمنان ایستاد و مقاومت کرد، ابراز کرد: امنیت، اقتدار، پیشرفت و قدرت ما در جهان به واسطه خون شهداست، امروز جبهه مقاومت در یمن، لبنان، فلسطین از شهدای ما به ویژه شهدای فلاورجان الگو گرفته‌اند.

وی ادامه داد: مردم ما مردم عاشورا هستند، بیش از 2 میلیون نفر با وجود مشکلات اقتصادی و برخی از گرفتاری‌هایی که برخی از مسئولان ایجاد کردند، در راهپیمایی عظیم اربعین حضور یافتند.

سردار اشتری یادآور شد: نیروی انتظامی حدود 14 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که از این تعداد 8 هزار شهید در دوران دفاع مقدس و سایر شهدا پس از جنگ تحمیلی به شهادت رسیده‌اند و امروز افتخار می‌کنیم که حافظ جان، مال و ناموس و امنیت مردم هستیم.

وی با اشاره به آمادگی و خدمت رسانی نیروی انتظامی در سراسر کشور بیان کرد: نیروی انتظامی با عده ای معدود که قصد ایجاد رعب و وحشت میان مردم را دارد به شدت برخورد می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین با بیان این که به فرموده مقام معظم رهبری کار نیروی انتظامی، مصداق مجاهد فی سبیل‌الله است، یادآور شد: امروز قدرت موشکی ایران اسلامی، قدرت برتر در منطقه است و در مقابل بسیاری از کشورهای جهان ایستاده است.

وی در پایان یادآور شد: به شرط وحدت و پیروی از ولایت و به لطف شهدا و دعای مادران و پدران شهدا هیچ آسیبی نخواهیم دید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1432205
ارسال نظر
نظرات