شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 07:45 منتشر شده در مورخ: 1397/09/07 شناسه خبر: 1432969
تخلف آشکار بیخ گوش دستگاه های نظارتی در سراوان!/توزیع بنزین در گالن صدای مردم را در آورد
با تاریک شدن هوا برخی از جایگاه های سوخت و فرآورده های سوختی شهرستان سراوان اقدام به توزیع بنزین در گالن می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، توزیع سوخت خارج از شبکه به یکی از معضلات حل نا شدنی در این شهرستان مرزی تبدیل شده است.

 به گونه ای که برخی از جایگاه سوخت شهرستان سراوان با تاریک شدن هوا اقدام به توزیع سوخت در گالن می کنند که این امر منجر به شلوغ شدن صف های جایگاه و معطلی چند ساعتی شهروندان در صف می شود.

 یکی از شهروندان سراوانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: دوربین های مدار بسته ای که در جایگاه های سوخت نصب شده است، گویا فقط کاربرد نمایشی دارد چرا که در هر ساعت از روز که به جایگاه های سوخت مراجعه کنیم، شاهد توزیع بنزین در گالن هستیم.

وی افزود: یکی از پمپ بنزین های موجود در شهرستان که فاصله چندانی با ارگان نظارتی ندارد، همواره در حال توزیع سوخت در گالن است و چرا با اینکه تخلف آشکار بیخ گوش دستگاه های نظارتی رخ می دهد، اما اقدام اساسی صورت نمی گیرد؟

این شهروند سراوانی افزود: تمامی سکو های سوخت این جایگاه در برخی از شب ها به قاچاقچیان سوخت، بنزین در گالن می دهند که این امر صدای شهروندان را در آورده است.

از سوی دیگر توزیع بنزین خارج از شبکه تعریف شده ممنوع می باشد که این موضوع از طریق دستگاه متولی به تمامی جایگاه داران ابلاغ شده اما عملی شدن این قانون در شهرستان سراوان امری ناممکن است چرا که هر روز شاهد افزایش توزیع بنزین در گالن هستیم.

نکته حائز اهمیت این است که هنگام بازدید بازرسین از سطح پمپ های بنزین به یک باره همه چی به روال عادی بر می گردد و هیچ گونه توزیع بنزین در گالن انجام نمی شود و در اینجا این سوال مطرح می شود که چگونه جایگاه داران از بازدید بازرسان مطلع می شوند؟

انتهای پیام/

http://dana.ir/1432969
ارسال نظر
نظرات