شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1397/09/08 شناسه خبر: 1433445
گزارش تصویری
تشییع پیکر مطهر مرزبان شهید مصطفی عبدالملکی در قروه / امروز توطئه های دشمنان اثرگذار نخواهد بود
سرتیپ قاسم رضایی امروز و در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مصطفی عبدالملکی گفت: امروز مرزهای ایران اسلامی امن است و توطئه های دشمنان اثرگذار نخواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، ،شامگاه سه شنبه در پی درگیری نیروهای مرزبانی بانه در نقطه صفر مرزی با قاچاقچیان و متجاوزین مرزی، ستوان دوم مصطفی عبدالملکی فرمانده پاسگاه بروشکانی به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

 

امروز پیکر پاک و مطهر شهید مصطفی عبدالملکی بر دستان مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان قروه قرار گرفت و در میان سیل جمعیت دلدادگان مکتب عاشورا تشییع شد .

 

در این مراسم که با حضور فرمانده مرزبانی کشور سردار سرتیپ قاسم رضایی برگزار شد سردار خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان نیز حضور یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سردار سرتیپ یکم قاسم رضایی در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: وجود انقلاب اسلامی با ارزش است چرا که با محتوای اسلام دستورات الهی را دنبال می کند و بقای این انقلاب بر ایستادگی و مبارزه با ظلم است که رمز این ماندگاری در جان فدا کردن و ایثار و از خود گذشتگی است.

 

وی با بیان اینکه این انقلاب از بهترین ها، خون می خواهد، افزود: امروز نگاه مردم در قروه فریاد انقلابی بودن و پایبند بودن به ارزش های اسلامی را فریاد می زند .

 

فرمانده مرزبانی کل کشور ادامه داد: نگاه این مردم حفظ دستاوردهای انقلاب است و وقتی این مردم لبیک یا حسین می گویند یعنی مسیر انقلاب را می شناسند.

 

رضایی بیان داشت: ایران اسلامی امروز الگویی است در جهان و ما می بینیم که امروز این شهدا مرزها را کنار گذاشته اند و در قالب مدافعان حریم و مدافعان حرم ، در کنار یکدیگر به دنبال حفاظت از دستاوردهای انقلاب هستند .

 

 

به گفته وی امروز مردم ندا دادند که ما مصطفی های زیادی داریم و همه آماده ایم تا در رکاب رهبر انقلاب باشیم.

 

سرتیپ رضایی با بیان اینکه امروز مرزهای ایران اسلامی امن است و توطئه های دشمنان در آن وارد نمی شود گفت: همه مرزبانان جمهوری اسلامی در تمامی مرزها ایستاده اند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی حفاظت خواهند کرد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه شهادت شهید مصطفی عبدالملکی دارای پیام استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل است افزود: آرامشی که امروز در قروه در کردستان و در ایران اسلامی است مدیون امثال مصطفی عبدالملکی است.

 

رضایی با بیان اینکه فرهنگ عاشورا در جان و قلب خانواده های شهدا جاری و ساری است اظهار داشت: امروز خانواده شهید عبدالملکی افتخار دارند که خانواده شهید هستند و این نهایت فرهنگ و ارزش است که پدر شهید می گوید فرزندم را در راه خدا و برای حفظ این نظام داده ام و جای تبریک دارد چرا که این فرهنگ، فرهنگ عاشورایی است.

 

 

 

گفتنی است در پایان این مراسم پیکر مطهر شهید عبدالملکی جهت خاکسپاری به زادگاه وی در ناحیه منفصل شهری قلعه انتقال داده شد .

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1433445
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی