شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1397/09/08 شناسه خبر: 1433480
پویا رئیس اطلاعات اسدآباد شد
پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان اسدآباد که در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد برگزار شد، از زحمات آقای هاتف زاده قدردانی و اقای پویا به عنوان رئیس جدید اطلاعات اسداباد معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، در این شورای اداری مدیرکل اطلاعات استان همدان، فرماندار، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و جمعی از مسئولان اسدآباد حضور داشتند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در سخنانی به عملکرد وزارت اطلاعات در طول 4 دهه انقلاب اشااره کرد و گفت: اگر اطلاعات نبود انقلاب به صورت زیکزاکی حرکت می‌کرد و پایدار نمی ماند.

اکبر رنجبرزاده کارنامه وزارت اطلاعات در اسدآباد را موفق خواند و گفت: موفق بودن انقلاب به وجود نیروهای انقلابی، مؤمن و معتقدی است که در وزارت اطلاعات فعالیت دارند.

وی مدیرکل اطلاعات استان همدان را توانمند و شایسته دانست و گفت: اگر نیروهای توانمند و معتقد و متعهد در اطلاعات نباشند ما در تاریکی می مانیم و راه را گم می‌کنیم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس خاطرنشان کرد: امروز از سوی دشمن تحریم و تهدید شدیم و فشار اقتصادی و رسانه ای بر ماهست و گویا هنوز باورمان نشده که جنگ است.

وی با بیان اینکه ساعت کاری از 8 تا 2 بعدازظهر برای خدمت جهادی کافی نیست، گفت: گویا هنوز مدیران ما باورشان نیست که در جنگ با دشمن هستیم و باید با انسجامی مانند دوران جنگ تحمیلی ادامه راه را برویم؛

رنجبرزاده با تأکید کرد: امروز باید از تهدیدات به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و اقتصاد مقاومتی را به سرانجام برسانیم.

وی به تخریب خود در فضای مجازی از سوی مخالفانش اشاره کرد و گفت: بنده هیچ نوع کار اقتصادی شخصی ندارم و نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و اطلاعات سپاه مدیون هستند اگر ازبنده کار اقتصادی دیدند اعلام نکنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: کار اقتصادی زحمت دارد و امروز همه در برابر جوانان بیکار جامعه مسئولیم.

در پایان این نشست پویا به عنوان رئیس جدید اطلاعات اسدآباد به مدت سه سال معرفی و منصوب شد.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1433480
ارسال نظر
نظرات