شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1397/09/08 شناسه خبر: 1433481
شرکت 3 تیم تخصصی تولیدات دیجیتال استان همدان در نخستین رویداد فضای مجازی بسیج
سرپرست تیم اعزامی استان همدان به نخستین رویداد تولیدات دیجیتال فضای مجازی بسیج از شرکت3 تیم تخصصی تولیدات دیجیتال استان همدان در نخستین رویداد فضای مجازی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مینو جعفری در گفتگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: صبح امروز همزمان با صدور فرمان سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضفعین نخستین رویداد فضای مجازی کشور با رمز یا امام حسن مجتبی (ع) آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به سخنان رییس سازمان بسیج مستضعفین در ابتدای رویداد افزود: سردار غیب پرور در سخنرانی ابتدای مراسم هدف اصلی از برگزاری این رویداد را یک رزمایش و عملیات برای سنجش عملکرد بسیج دانست که به طور حتم بسیج در همه عرصه ها پیروز است.

سرپرست تیم اعزامی استان همدان به نخستین رویداد تولیدات دیجیتال فضای مجازی بسیج به تشریح تیم های اعزامی استان همدان پرداخت و گفت:تیم های استان همدان در سه تیم سه نفر که شامل انیمیشن, طراحی بازی و نرم افزار می باشد در این رقابت حضور دارند.

وی ادامه داد: موضوعات مسابقات در بخش انیمیشن نقش جوان مومن انقلابی در افول آمریکا , در بخش بازی موضوع جوان و مقاومت و در بخش نرم افزار موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی می باشد.

جعفری در پایان اعلام کرد:  این رقابت 48 ساعته می باشد و ساعت 9 صبح روز شنبه 10 اذر به پایان خواهد رسید و در پایان هم از تیم های برتر قدردانی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1433481
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی