شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1397/09/10 شناسه خبر: 1433852
اقدام عجیب پرسنل بیمارستان علی اصغر زاهدان در تکریم ارباب رجوع
یکی از شهروندان زاهدانی گفت: پرسنل بیمارستان علی اصغر زاهدان از دادن یک دست لباس اضافه برای بیماران خودداری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یکی از شهروندان زاهدانی با ارسال چند تصویر در گفتگو با خبرنگار عصرهامون،اظهار کرد: روز گذشته به منظور درمان فرزندم به بیمارستان علی اصغر زاهدان مراجعه کردم اما پرسنل بیمارستان از ارائه ابتدایی ترین خدمات که یک دست لباس فرم است خودداری کردند.

وی گفت: فرزند 8ماهه بنده به دلیل بیماری و تب بالای ۳۸ درجه دچار حالت تهوع و استفراغ شد که لباس تن او نیز کثیف شد اما‌ زمانی که از پرسنل درخواست لباس تمیز کردم از این کار خودداری‌کرده و گفتند ما تنها یک‌ دست لباس به هر بیمار می دهیم و خودتان باید لباس کثیف را در سرویس بهداشتی بیمارستان شسته، روی نرده ها جلوی آفتاب پهن کنید تا خشک شود!
وی افزود: این اقدام پرسنل بسیار شرم آور بود که حتی یک دست لباس اضافه به بیمار نمی دهند و بیمار باید تا مدت زمان خشک شدن لباس برهنه بماند!
به گفته این شهروند؛ وقتی کوتاهی و خدمات رسانی ضعیف بیمارستان را مشاهده کردم با رضایت شخصی، فرزندم را مرخص کردم اما پرسنل بیمارستان از ارائه خلاصه پرونده نیز خودداری کردند که باید از سوی نهادهای مربوطه رسیدگی شود.
این شهروند زاهدانی تصریح کرد: نحوه برخورد پرسنل بیمارستان با ارباب رجوع بسیار بد و زننده بود و برای بنده که تنها یک درخواست ساده کرده بودم بسیار تعجب آور بود و این موضوع را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری می کنم.
این فرد با ارسال چند تصویر که البسه بیماران بر روی نرده های بیمارستان پهن شده بود نیز خواستار پیگیری موضوع شد.
شایان ذکر است پایگاه خبری عصرهامون این آمادگی را دارد تا در صورت ارسال، جوابیه بیمارستان را نیز منتشر کند.
انتهای پیام/
 
http://dana.ir/1433852
ارسال نظر
نظرات