شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1397/09/12 شناسه خبر: 1434457
در آئین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح شد؛
باید پوز آمریکایی‌ها را زمین زد/ استاندار می‌خواهیم نه آقا بالا سر!
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت از صنعت‌گران شد و گفت: مسئولان نباید اجازه دهند آمریکایی‌ها در جنگ اقتصادی تجار ما را زمین‌گیر کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، مسعود پزشکیان پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان‌شرقی، امام جمعه تبریز را نخ تسبیح مردم و مسئولان خواند و اظهار کرد: حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم را برکت می‌دانم و قلباً از رفتار و منش ایشان به عنوان یک روحانی قدردانی می‌کنم.

وی تاکید داشت: کسی که به عنوان مسئول می‌آید باید با تمام وجود به مردم خدمت کند، اگر حاکمان ما توصیه‌های حضرت علی(ع) به مالک اشتر را سرلوحه قرار می‌دادند وضعیت جامعه اینگونه نمی‌شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در تحریم‌هایی گرفتاریم که باید محور پایداری جامعه، تاجران و صنعتگران باشند، اذعان کرد: آمریکا تنها تجارت را مورد هدف قرار داده است و می‌خواهد کشور ما را زمین بزند، نباید اجازه دهیم صنعت‌گران زمین‌گیر شوند، باید پوز آمریکا به زمین زد و این چیزی است که استانداری و مسئولین‌مان باید به دنبال آن باشند.

وی متذکر شد: بدون وحدت و انسجام نمی‌شود جایی رفت، اگر باور و ایمان داشته باشیم می‌توانیم کوه‌ها را جابجا کنیم؛ اقدام بدون علم به‌مانند حرکت در تاریکی است هرکس بدون علم عمل کند، در مسیر غلط است و گمراه می‌شود.

نماینده مردم  تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه اگر تجار و صنعتگران مورد حمایت قرار نگیرد پولی تولید نمی‌شود که به فقرا داده شود، تاکید کرد: اختیارات را باید به استاندار بدهند، چه کسی گفته است که تجار دم در وزارت بروند تا آنجا برای ما تصمیم بگیرند؟ آنجا می‌فهمند مشکل استان چیست یا اینجا؟ 

وی اذعان داشت: ما استانداری را که به او اختیار ندهند، نمی‌خواهیم! ما آقا بالا سر نمی‌خواهیم.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1434457
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی