شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1397/09/13 شناسه خبر: 1434754
​متلاشی شدن ۵ مرکز دپوی زیرزمینی سوخت قاچاق در زاهدان/ ۱۱ متهم دستگیر شد
دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان گفت: در مرحله جدید طرح مقابله با قاچاقچیان سوخت در استان، حدود ۲۴هزار لیتر سوخت از 5 مرکز نگهداری غیرمجاز کشف و ضبط شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محبی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان سوخت و کوتاه کردن دست سودجویان از این سرمایه ملی، روند مقابله با این افراد ادامه یافت که موفق شدیم با شناسایی 5 مرکز دپوی زیرزمینی در شهرستان زاهدان مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق را کشف و ضبط کنیم.

وی ادامه داد: پس از بازرسی این مراکز، موفق شدیم مقدار 23هزار و600 لیتر سوخت قاچاق که به طرز ماهرانه ای در داخل زمین مخفی کرده بودند را کشف کنیم که این مقدار سوخت با کمک بیل مکانیکی از زیرزمین خارج و در همین زمینه تعداد 11 متهم نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
محبی تاکید کرد: در ادامه روند بازرسی ها، 3دستگاه پژو و 3 دستگاه اتوبوس حامل مشک و باک های اضافی که کار جابجایی سوخت قاچاق را انجام می دادند نیز توقیف و به منظور تعیین تکلیف روانه پارکینگ شد.
وی ضمن قدردانی از شهروندان استان در راستای اطلاع رسانی تصریح کرد: سوخت سرمایه ای ملی است که هدر رفت و یا قاچاق آن ضربات سختی به بدنه اقتصاد جامعه می زند که همکاری مردم می تواند کمک شایانی در کاهش این پدیده ناپسند داشته باشد.
انتهای پیام/
 
http://dana.ir/1434754
ارسال نظر
نظرات