شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1397/09/13 شناسه خبر: 1434781
مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان خبر داد؛
تبدیل ۸۰  انشعاب غیر مجاز به مجاز
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان ضمن اشاره به وجود انشعبات غیر مجاز گفت: درراستای جلوگیری از هدررفت آب؛ کشف 172 مورد انشعاب غیرمجاز در 8 ماهه سال جاری عملیاتی شد، که از این تعداد تاکنون 80 مورد تبدیل به مجاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد الوندی در گفتگو با خبرنگار نافع،  ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت آب و فاضلاب روستایی در شهرستان تویسرکان اظهار کرد: در طول 8 ماهه سال جاری؛ تعمیرو تجهیز الکتروپمپ و همچنین بازسازی موتور خانه و حوضچه های سرچاه در 13 روستا به منظورارتقاء عملکرد آب رسانی و جلوگیری از هدر رفت آب در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه در این رابطه عملیات اجرایی در بازه زمانی تعریف شده امکان پذیر گردید.

وی با بیان اینکه در مدت زمان مذکور،بهسازی و لایروبی دو دهنه چشمه ،یک رشته قنات ویک حلقه چاه نیز به منظور افزایش و بهبود کیفیت آبرسانی نیز مورد توجه قرار گرفت؛ عنوان کرد: اجرای 70 متر فنس چاه در روستای" وردآورد علیا" نیز از جمله اقدامات انجام شده می باشد.

الوندی درادامه به اجرا و اصلاح 15 هزارو 500 مترخطوط شبکه توزیع و انتقال آن به 13 روستا به منظوراجرای مدیریت مصرف اشاره واظهار کرد: در بازه زمانی یاد شده؛تعمیرو رفع نشتی مخزن روستای "کمانگران" به منظور جلوگیری از هدر رفت آب و ارتقاء کیفیت اب شرب عملیاتی شد؛ ضمن اینکه تعمیر مخازن روستا "آرتیمان"، "گاوکران" و نجفیه در دست اقدام می باشد.

وی ازخرید و تجهیز دستگاه کلرزنی برای روستای آرتیمان به منظور ارتقاء کیفیت آب شرب و همچنین افزایش 35 درصدی کیفیت آب شرب روستا های تحت پوشش خبر داد و گفت: نصب یک دستگاه کنتور حجمی در روستای "باباپیر" در راستای مدیریت مصرف آب شرب روستا و همچنین انجام مطالعات سیستم مدیریت فشار برای 6 روستا نیزعملیاتی شد.

مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد:در بازه زمانی مذکور؛ اجرای طرح مدیریت فشار و نصب شیر فشارشکن در روستای "باباپیر" به منظور کاهش هدر رفت آب نیز امکان پذیر گردید.

وی در ادامه این گفتگو ضمن اشاره به  وجود انشعبات غیر مجاز و هدر رفت آب از این محل اظهار کرد: درراستای جلوگیری از هدررفت آب؛ کشف 172 مورد انشعاب غیرمجاز در 8 ماهه سال جاری عملیاتی شد، که از این تعداد تاکنون 80 مورد تبدیل به مجاز شده و مابقی در دست اقدام می باشد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1434781
ارسال نظر
نظرات