شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1397/09/13 شناسه خبر: 1434894
معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد؛
استفاده حداکثری از توان فنی و مهندسی قزوین در ساخت بیمارستان ۷۰۰تختخوابی
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: درخواست جدی که از مجموعه مشاوران و پیمانکار داریم که حداکثر استفاده را از توان فنی و مهندسی استان برای ساخت بیمارستان داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص، علی فرخزاد در بازدید از آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین و تحویل پروژه به پیمانکار که پیش از ظهر امروز در محل اجرای پروژه برگزار شد، اظهار کرد: اینکه تامین اعتبار ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخت خوابی را در بودجه سال ۹۷ بگنجانیم در حد معجزه بود و امروز این امر محقق شده است.

وی افزود: از حدود ۴سال قبل بحث زمین‌یابی این پروژه مطرح شد و گزینه‌های متعددی پیش بینی کرده بودند که در نهایت این مکان که در بلوار رزمندگان قزوین واقع است، مورد تایید قرار گرفت.

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: این زمین بهترین گزینه از جهات مختلف بود چراکه از نظر پدافندی، دسترسی به نقاط مختلف شهر و اتوبان مرغوبیت خاصی دارد.

این مسئول بیان کرد: باید از مجموعه تعاونی “میثاق رزم آوران” تشکر کنیم که علی رغم مخالفت‌هایی که بود با مقابله با آن‌ها توانستند این زمین را در اختیار مردم بگذارند و امروز شاهد اجرای پروژه باشیم.

فرخزاد بیان کرد: در راستای طراحی و اجرای پروژه جلسات متعددی گذاشته شد تا با استفاده از نظرات مشاوران بهترین روش ساخت انتخاب شود و امروز ما هم از تیم پیمانکاری جدید انتظار داریم از روش‌های نوین دراجرا استفاده کنند.

وی ادامه داد: درخواست جدی که از مجموعه مشاوران و پیمانکار داریم که حداکثر استفاده را از توان فنی و مهندسی استان داشته باشند و در عوامل اجرایی، ماشین آلات و پیمانکاران دسته دوم و درخواست جدی ما است که از ظرفیت و پتانسیل بومی قزوین بهره‌مند شوند.

معاون عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: بدون شک نیازهای مردم استان قزوین در حوزه بهداشت و درمان با احداث این بیمارستان برطرف خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح پروژه باشیم.

استانداردهای فنی در احداث بیمارستان رعایت شده است

مسعود حق لطفی در ادامه این جلسه اظهار کرد: وظیفه تهیه زمین برای پروژه و فضاهای لازم برای احداث بیمارستان و مکان‌های دولتی برعهده اداره راه و شهرسازی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین افزود: باتوجه به ضعفی که در استان داریم و شاهد فضاهای نامناسب هستیم، وظیفه اداری و اخلاقی ما است که بتوانیم برای فراهم کردن زمین مناسب کمک کنیم.

پیمان پیرمرادی در انتهای جلسه ابراز کرد: احداث بیمارستان ۷۰۰ تخت خوابی استان قزوین به عنوان یک پروژه ملی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین گفت: امروز دغدغه‌های استان قزوین در حوزه بهداشت قابل لمس است و با ساخت این بیمارستان بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.

وی افزود: ما سعی کردیم تعامل دو طرفه‌ای با حوزه دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی قزوین داشته باشیم  و مهمترین دغدغه ما رعایت استانداردهای فنی در ساخت بیمارستان است که این امر خوشبختانه محقق شد.

پیرمرادی تصریح کرد: تمام موارد مربوط به پدافند غیرعامل و مباحث ترافیکی در مکان یابی و اجرای پروژه لحاظ شده است و همچنین مباحث فنی و سازه‌ای و مدل ساختمان مورد بحث قرار گرفت و به نتایج خوبی رسید.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1434894
ارسال نظر
نظرات