شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1397/09/14 شناسه خبر: 1435067
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد؛
اعزام ۳۵ زائر اولی از مازندران به مشهد مقدس
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اعزام 35 زائر اولی از مازندران به مشهد مقدس در راستای اجرای نیت واقف و طرح زائران حرم رضوی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به اجرای نیت واقف در مازندران، گفت: اجرای امینانه نیت واقف در راستای نیت واقف که در وقف‌نامه ذکر شده است، صورت می‌گیرد و هیچ‌کس حق ندارد غیر نظر واقف عمل کند.

وی یکی از طرح‌های سازمان اوقاف که در راستای اجرای امینانه نیت واقف صورت می‌گیرد را طرح زائران حرم رضوی دانست و اظهار کرد: این طرح در راستای اعزام زائرانی که تاکنون به زیارت امام رضا(ع) در مشهد مقدس تشرف نیافته‌اند اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: برخی افراد به‌خاطر شرایط مالی و مشکلات اقتصادی تاکنون به زیارت امام رضا(ع) مشرف نشدند که در راستای اجرای نیت واقف این افراد شناسایی و به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

حیدری از اجرای طرح زائران حرم رضوی در مازندران خبر داد و گفت: این طرح روز جمعه 16 آذر در استان اجرا می‌شود که 35 زائر اولی از آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

وی تصریح کرد: زائران از بیشتر شهرهای مازندران در این طرح حضور دارند که تاکنون به مشهد مقدس اعزام نشدند و اکنون به برکت موقوفات به زیارت درگاه ملکوتی امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1435067
ارسال نظر
نظرات