شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1397/09/14 شناسه خبر: 1435145
مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین:
موضوع ساخت و ساز در دولتخانه صفوی درحال پیگیری است
مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین گفت: در دولتخانه صفوی تخلفی صورت گرفته که کمیسیون ماده ۱۰۰ باید درمود آن نظر دهد و این کمیسیون تعیین می‌کند که باید چگونه با تخلف برخورد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیمان پیرمرادی در گفت‌وگو با  شاخص، درباره بازارچه دایر شده توسط میراث فرهنگی در دولتخانه صفوی، اظهار کرد: در این مکان ساخت و ساز سازه‌ای اتفاق نیفتاده است و به صورت دیوراهای پارتیشن و سایه‌بان غرفه‌بندی شده است.

وی افزود: کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی در حوزه شهری موظف هستند قبل از اجرای هر پروژه‌ای پروانه لازم را از شهرداری اخذ کنند و در مورد میراث فرهنگی هم این امر مستثنی نیست.

مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین گفت: در دولتخانه صفوی تخلفی صورت گرفته که کمیسیون ماده ۱۰۰ باید درمود آن نظر دهد و این کمیسیون تعیین می‌کند که باید چگونه  با تخلف برخورد شود.

این مسئول بیان کرد: تبصره‌های ده گانه ماده ۱۰۰ تکلیف را برای ساختمان‌های بدون پروانه مشخص کرده است که در آنجا تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه بدون شک به این موضوع رسیدگی خواهد شد، گفت: ساخت و ساز در دولتخانه صفوی در یک کمیسیون مطرح شده اما درمورد جزئیات آن اطلاع ندارم.

علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین در این باره به خبرنگار شاخص، گفت: قانون برای تمام مواردی که پیش می‌آید ضابطه‌های لازم را تعریف کرده است و مسئله ساخت و ساز در دولتخانه صفوی هم اکنون روال قانونی خود را طی می‌کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1435145
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی