شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1397/09/14 شناسه خبر: 1435236
دانشجوی همدانی افتخارآفرین میادین ورزشی ؛
هدفم حضور فعال در مسابقات توکیو ۲۰۲۰ است/مطالبات دانشجویان مورد توجه مسئولان
دونده نابینای همدانی حضور در مسابقات ۲۰۲۰ توکیو را از مهمترین برنامه های ورزشی خود دانست و گفت : حداکثر تلاشم‌را برای حضور و موفق در این بازیها انجام می دهم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید اسلامی دونده همدانی که نابیناست در گفتگو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه  20آذرماه مسابقات دو در زنجان شروع می شود اظهار داشت:  این مسابقات از اسفندماه و بعد از آن تا اردیبهشت در سنندج هستم.
 وی با بیان اینکه اردو جوانان در تهران برگزار می شود عنوان کرد:این مسابقات که  تا ابان ماه در شهرکرد برگزار شد حضور پیدا کردم و از انجا به مسابقات جهانی دوبی می روم که کسب سهمیه مسابقات توکیو 2020 هستم.

 اسلامی با اشاره به اینکه بعد از آن دو هفته استراحت و مجددا تمرینات را آغاز می کنیم افزود:مسابقات بین المللی دو در تو کیو 2020 در شهریورماه برگزار می شود و 5 دوره اردو برای آمادگی و تمرین ورزشکاران در نظر گرفته شده است.

 این دونده نابینای همدانی عنوان کرد:این اردوهای آمادگی در شهرهای شهرکرد کرمان زنجان چهارمحال و سنقرکرمانشاه برگزار میشود.


وی با اشاره به اینکه دارای مدرک تحصیلی ارشد هستم  و در مقطع دکتراهم نیز قبول شدم گفت:  با این وضع بیکاری فقط وقت تلف کردن خودم است و باعث می شود که ورزش لطمه بخورد و مشکل اشتغال من تا حالا در استان حل نشده  که امیدورام توجه ای به این موضوع شود تا بیشتر در برنامه هاب ورزشی که مدنظر دارم متمرکز میشوم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1435236
ارسال نظر
نظرات