شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:55 منتشر شده در مورخ: 1397/09/14 شناسه خبر: 1435310
نایب رئیس جایِ رئیس را گرفت!
در اتفاقی نادر نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان با تصمیم اکثریت اعضاء جایگزین رئیس این انجمن شد تا مدت ریاست نهرین در انجمن چند ماه بیشتر طول نکشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، بابک نهرین در نشست خبری نمایش نهنگ قنبر در کسوت ریاست انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌شرقی از حمله‌ی نایب رئیس این انجمن به جشنواره الف انتقاد کرد و با بیان اینکه حسادت در خون ما تبریزی‌هاست، علت مخالفت احمد رجب‌پور با جشنواره‌ی تئاتر الف را مسایل شخصی خواند.

نهرین معتقد بود چون در برگزاری جشنواره ارسباران به رجب‌پور پول نداده‌اند او اکنون با جشنواره الف مخالفت می‌کند و چنانچه از او حمایت می‌شد اکنون نمی‌گفت چرا 450 میلیون تومان را در راه برگزاری الف خرج کرده‌اند.

با اینکه رسانه‌ها منتظر واکنش رسانه‌ای رجب‌پور به این موضوع بودند اما شامگاه دیروز اتفاقی رخ داد که همگان را متعجب کرد، تنها 2 روز بعد از صحبت‌های بابک نهرین، نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان‌شرقی جایِ رئیس را گرفت و با تصمیم اکثریت اعضاء نهرین از ریاست این انجمن کنار گذاشته شد.

با اینکه پیش‌تر خبرهایی مبنی بر اختلاف بین اعضاء منتشر شده بود اما رسانه‌ها این تغییرات را در اظهارات اخیر نهرین علیه رجب‌پور می‌جویند و معتقدند ادبیات رئیس سابق انجمن هنرهای نمایشی استان بهانه‌ی کودتا را فراهم کرده است.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1435310
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی