شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 19:02 منتشر شده در مورخ: 1397/09/14 شناسه خبر: 1435335
مدیر حوزه های علمیه استان کرمان:
حوادث یمن زمینه ساز ظهور و پشتیبانی از مهدی موعود است
مدیر حوزه های علمیه استان کرمان گفت: روایاتی وجود دارد که بیانگر وقوع یک نهضت اسلامی و زمینه ساز ظهور در یمن هستند ، سند تعدادی از این روایات هم صحیح است و وقوع این نهضت حتمی و پرچم آن پرچم هدایت و زمینه ساز ظهور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان ؛ حجت الاسلام المسلمین حسین الله وردی مدیر حوزه های علمیه استان کرمان ظهر امروز در همایش طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه برادران و خواهران کرمان در دفاع از مردم مظلوم یمن با بیان اینکه روایاتی وجود دارد که بیانگر وقوع یک نهضت اسلامی و زمینه ساز ظهور در یمن است؛ افزود: سند تعدادی از این روایات هم صحیح است و وقوع این نهضت حتمی و پرچم ان پرچم هدایت و زمینه ساز ظهور است.

وی با افزودن اینکه در بعضی روایات بر ضرورت پشتیبانی از پرچم یمنی بیش از پشتیبانی از پرچم مشرقی ایران تاکید شده اظهار داشت: مقاومت،کلید واژه پیروزی حزب الله بر حزب شیطان و تجربه موفق چند سال قبل در سوریه، لبنان و عراق است.

حجت الاسلام الله وردی تصریح کرد: در این برهه که نابخردی رییس جمهور امریکا و ناپختگی شاهزادگان سعودی،  ذهنیت عمومی را در جهان فراهم کرده در آینده نه چندان دور شاهد پیروزی یمن در عرصه سیاسی و… خواهیم بود.

وی بیان داشت:  تجمع طلاب کرمان در راستای سیاست کلی حوزه های علمیه کشور در حمایت از مظلومان و مستضعفان جهان و در این مقطع از مردم یمن در مقابل ظلم ها و ستم های آل سعود کودک کش برگزار شده است.

 

انتهای پیام

http://dana.ir/1435335
ارسال نظر
نظرات