شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1397/09/15 شناسه خبر: 1435457
فرمانده ‌انتظامی استان مرکزی خبر داد:
دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در عملیات پلیس خنداب/اعتراف به ۲۲ فقره سرقت
فرمانده ‌انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند سرقت خودروهای سبک و سنگین در عملیات پلیس خنداب خبر داد و گفت: اعضای این باند به ۲۲ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودروی مینی‌بوس در شهرستان خنداب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

عزیزی اظهار کرد: با همکاری تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و پیگیری‌های شبانه‌روزی پلیس شهرستان خنداب، سرانجام سرنخ‌هایی از اعضای یک باند سرقت خودرو که به شکلی گسترده در چندین استان کشور فعالیت می‌کردند، ‌به دست آمد.

وی اضافه کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس، سرانجام مخفیگاه و محل فعالیت دو نفر سارق و دو خریدار خودروهای سرقتی دریکی از استان‌های هم‌جوار شناسایی شد.

عزیزی ادامه داد: با هماهنگی مرجع قضائی، تیمی از مأموران انتظامی به استان موردنظر اعزام و در عملیاتی جداگانه چهار متهم این پرونده را دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان خنداب انتقال دادند.

وی افزود: با توجه با اسناد و مدارک به‌دست‌آمده، متهمان به سرقت ۱۹ دستگاه خودروی پراید، دو دستگاه مینی‌بوس و یک دستگاه جرثقیل در استان‌های تهران ، البرز و شهرستان‌های اراک و خنداب اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به اینکه متهمان با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: عدم توجه به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگهداری از اموال و خودروهای خود از عواملی است که زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود، که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت خودرو توجه به توصیه‌های پلیس را موردتوجه قرار دهند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1435457
ارسال نظر
نظرات