شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 18:37 منتشر شده در مورخ: 1397/09/15 شناسه خبر: 1435489
مسئول صالحین سازمان بسیج رسانه استان کرمان:
فرهنگ سازی یکی از کارهای مهم اصحاب رسانه است
مسئول صالحین سازمان بسیج رسانه استان کرمان گفت:اصحاب رسانه باید واقعیت ها را به مردم حکیمانه بگویند لذا امروزه باید روی فرهنگ سازی اصحاب رسانه تاکید داشته باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان ؛ حجت الاسلام والمسلمین عسکری مسئول صالحین سازمان بسیج رسانه ظهر امروز در جلسه نقد و بررسی و تبادل نظر رسانه ای اظهار داشت : یکی از موضوعات تاثیرگذار در دنیا که قدرت ها روی آن متمرکز شده اند و سرمایه گذاری های کلان انجام می دهند رسانه است.

 
وی گفت: امروزه رسانه به یک استکبار رسانه ای تبدیل شده است که با یکسری قلم ها حق را باطل و باطل را حق جلوه می دهند و این نشان می دهد دنیای استکبار روی رسانه بسیار سرمایه گذاری کرده است.

 
عسکری خاطر نشان کرد : امروزه در کشورمان نیز می بینیم که برخی رسانه ها بر روی جوانان و اعتقادات مردم جلوه گذاشته اند و طبق فرمایش امام علی (ع)دشمن خواب ندارد و شما در غفلت هستید.

 
وی ادامه داد : خداوند در آیات قرآن کریم می فرمایند که سخنان راست بزنید و شایع پراکنی نکنید .

 
مسئول صالحین سازمان بسیج رسانه تشریح کرد : اصحاب رسانه باید سد باشند و خبرها را کنترل و مهار کنند و زمینه ها که آماده شد در جامعه نشر دهند و خبر دروغ را ترویج ندهند .

 
عسکری بیان کرد : اصحاب رسانه نباید حرفی بزنند که فردا مجبور به عذرخواهی و دادن اصلاحیه شوند بنابراین باید خبرها مطابق با حق باشد و در جامعه طوفان و بحران ایجاد نکند.

 
وی اضافه کرد : اصحاب رسانه باید واقعیت ها را به مردم حکیمانه بگویند لذا امروزه باید روی فرهنگ سازی اصحاب رسانه تاکید داشته باشد .

 
عسکری تاکید کرد : فرهنگ به معنای نهادینه کردن و جا انداختن یک برنامه است و یکی از کارهای اصحاب رسانه این است که برنامه ها را به فرهنگ تبدیل کند .

 
مسئول صالحین سازمان بسیج رسانه اظهار داشت : اصحاب رسانه باید با برنامه های غلطی که در جامعه نهادینه شده اند ،فرهنگ سازی کند .

 
انتهای پیام

 
http://dana.ir/1435489
ارسال نظر
نظرات