شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1397/09/15 شناسه خبر: 1435572
​عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
برخورد سخت و پشیمان کننده ای در انتظار عاملان حادثه تروریستی چابهار است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً برخوردی سخت، تنبیه کننده و پیشمان آوری در انتظار عاملان حادثه تروریستی چابهار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی ذوالنوری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: نظام سلطه یک سری ایادی و نوکرانی در منطقه دارد که نمی خواهند ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران را ببینند و با مردم، باورها و نظام اسلامی ما مخالف هستند که به همین منظور با استفاده از نوکران خود قصد دارند ناامنی و بی ثباتی در منطقه ایجاد کنند.


وی ادامه داد: ایادی استکبار می خواهند با اقدامات تروریستی مردم کشور را بترسانند و باعث نگرانی برای کشورهای منطقه شوند که این کار را از طریق جنگ های قومی- مذهبی و نیابتی انجام می دهند و این اقدامات را به دست جریانات شیطانی خود در منطقه می سپارند.


وی خاطرنشان کرد: نکته مهم اینجاست که دستگاه های امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی ما باید با این جریان های تروریستی و تکفیری با کمال قاطعیت برخورد کنند و وزارت امورخارجه و دولت نیز ضرورت دارد تا با بیان قاطع تری با کشورهای همسایه صحبت کند تا دیگر شاهد چنین رفتاری نباشیم.


وی تاکید کرد: کشور پاکستان نیز باید قاطعیت بیشتری از خود به خرج دهد و نباید خاک خود را به محلی امن برای گروه های تروریستی تبدیل کند و باید نقش پررنگ تری در برقراری ثبات و امنیت منطقه داشته باشد که این کار را می تواند از طریق شناسایی، تعقیب و تحویل تروریست ها به ایران انجام دهد.


وی در ادامه گفت: وزارت امور خارجه و دولت نباید از کنار این حوادث به سادگی عبور کنند و این نوید را می دهیم که قطعا عوامل این حادثه تروریستی با برخوردی سخت و پشیمان کننده روبرو خواهند شد.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1435572
ارسال نظر
نظرات